Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 10. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Čekání je pro fanoušky série Pokémon u konce! Dnes, v pátek 12. října vychází dychtivě očekávané hry Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 pro Nintendo DS a Nintendo 3DS, které zvou zkušené i začínající trenéry pokémonů k dobrodružství plnému nových možností.

Vracíme se do pestrého světa Unova téměř dva roky po té, co byl poprvé představen ve vydání Pokémon Black Version a Pokémon White Version. Tyto hry přináší hráčům možnost potkat se se starými přáteli i seznámit se s novými, kteří přijali výzvu zkrotit jiné Gym Leaders, přežít vášnivé bitvy a posbírat co nejvíce Pokémonů. Funkce vytváření vlastního filmu s Pokémony, možnost spojit se s dalšími hráči a nový příběh přináší  spoustu nové zábavy.

V Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 mají hráči roli trenérů Pokémonů, kteří objevují nové oblasti světa Unova dva roky po té, co se odehrál Pokémon Black Version a Pokémon White Version. Je to poprvé v historii Pokémonů ve videohrách, kdy příběh z jednoho vydání hry pokračuje do dalšího. Postavy a prostředí ve světě Unova prošli důležitými změnami. Jedním z příkladů je povstání nových Gym Leaders, kde mohou hráči zvýšit úroveň svých Pokémonů jednodušeji než kdy před tím. Nově upgradovaný Pokédex umožňuje hráčům vidět, který z Pokémonů může být v jaké oblasti nalezen, včetně jeho majetku, který získal během bohaté historie série.

Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 představuje nový Medal System, který odměňuje hráče, pokud dosáhnou nějakého z milníků ve hře. Je zde celkem 250 unikátních medailí k nasbírání, které dávají hráčům další cíle, kterých je třeba dosáhnout i poté, co hráč hlavní příběh dokončí.

Hráči, kteří dokončí hlavní část hry si mohou užít další obsah skrze Key System, který otevírá nové výzvy světa Unova a nabízí propracované možnosti uživatelských úprav pro pokročilé hráče. Například hráči, kteří získají přístup do Key System mohou nastavit pokročilost Pokémona, který právě bojuje a nastavit ho tak silnějšího či slabšího.  

Jak pracují hráči na tom, aby odkryli tajemství, které se skrývá za Black Kyurem a White Kyurem objevují části světa Unova, které dosud neviděli. Join Avenue je nové místo, které funguje jako virtuální nákupní centrum, kde si mohou hráči najít a nakoupit širokou škálu věcí, které se mohou ve hře hodit – od rostlin a bobulí až po fosilie, které se mohou proměnit v žijící Pokémony. Pokud se hráči připojí s ostatními přes bezdrátové připojení mohou využívat více obchodů na Join Avenue a mají více možností zlepšit si vlastnosti svých Pokémonů.

Mezi další novinky v Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 patří i mód Pokémon World Tournament, který umožňuje hráčům bojovat s Gym Leaders podobně, jako si to mohou pamatovat i z předchozích videoher s Pokémony. Jsou tu také Pokéstar Studios, filmová studia u Virbank City, kde mohou hráči používat širokou škálu scénářů k vytvoření svého vlastního videa s Pokémonem a představit ho divákům. Hráči, kteří znají Pokémon Black Version a Pokémon White Version mohou použít funkci  Memory Link k synchronizování uložených složek z těchto her a vidět tak celý příběh rozšířený o všechny události, které se ve světě Unova staly během posledních dvou let.

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.