Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

9. 2. 2015, 3DS, Nintendo, Novinky
 

Ačkoliv je pátek 13. znám jako smolný den, Nintendo se rozhodlo tento trend změnit a evropským fanouškům kapesních konzolí v tento pátek, v #Nintendo3DSDay, přinést štěstí v podobě záplavy nového hardwaru a softwaru.

Ve chvíli, kdy se v rámci rodiny konzolí Nintendo 3DS prodalo celosvětově již více než 50 milionů kusů, chystají dva nejnovější členové, New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL,  již v tento pátek 13. svůj debut na evropském trhu po boku dvou zásadních titulů - The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D a Monster Hunter 4 Ultimate od společnosti Capcom®. Oba tituly jsou hratelné na všech systémech Nintendo 3DS, ovšem obsahují také přidané funkce, dostupné při hraní na New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL, jako super-stabilní 3D a vylepšené ovládání kamery pomocí C Stick. V rámci oslavy vydání těchto dvou vysoce očekávaných titulů vyjdou v pátek také dva balíčky limitovaných edicí konzolí a to New Nintendo 3DS XL Majora's Mask 3D Edice and New Nintendo 3DS XL Monster Hunter 4 Ultimate Edice*.

Mezitím najdete exkluzivně na Nintendo eShopu intezivní akční střílečku IronFall: Invasion od tří talentovaných vývojářů, obsahující jak hru jednoho hráče tak až šestičlenný lokální i online multiplayer. Dále vychází Kirby Fighters Deluxe a Dedede’s Drum Dash Felixe a navíc bude k dispozici ke stažení také služba pro streamování videí na vyžádání Nintendo Anime Channel s anime seriály jako Kirby, Pokemon nebo Inazuma Eleven.

Laurent Fischer, Managing Director, European Marketing & PR v Nintendo of Europe, řekl: “Jsme nadšení, že můžeme vydat takto rozsáhlou sestavu Nintendo 3DS hardwaru a softwaru a doufáme, že tato nabídka ukáže náš závazek poskytovat ty nejlepší a nejrozmanitější možné herní zážitky pro fanoušky hraní na přenosných konzolích.”

Kompletní seznam Nintendo produktů vycházejících v #Nintendo3DSDay, pátek 13. února:

• New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL: Nejnovější přírůstky do rodiny Nintendo 3DS přináší nové možnosti ovládání, 3D technologii s funkcí sledování obličeje, vestavěnou podporu pro amiibo a vylepšený výkon. New Nintendo 3DS je lehké a kompaktní s 1.2x větší obrazovkou než původní Nintendo 3DS a také umožňuje vlastní přizpůsobení pomocí vyměnitelných krytů. New Nintendo 3DS XL se může pochlubit luxusním vzhledem a obrazovkou o úhlopříčce 4.88 palců pro ještě hlubší a dynamičtější herní zážitek. 10. února také vyjde bezplatný update pro Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, který umožní použití amiibo figurek ze Super Smash Bros. kolekce při hraní na nových konzolích.

The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D: Remake této oblíbené temné a tajmené hry z Nintenda 64 pro kapesní konzole vychází exkluzivně pro rodinu systémů Nitendo 3DS.

New Nintendo 3DS XL Majora's Mask 3D Edition*: Balíček limitované edice hardwaru, který obsahuje přeinstalovanou verzi hry The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D a konzoli New Nintendo 3DS XL v designu inspirovaném hrou.

• The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D Special Edition:  Limitovaná edice hry, která obsahuje hru v samostatném balení, SteelBook™ se speciálním designem, brož a oboustranný plakát.

• Monster Hunter 4 Ultimate: V rámci prozkoumávání světa Monster Hunter 4 Ultimate se hráči spolu až se třemi přáteli v rámci lokální sítě, či poprvé na Nintendu 3DS po Internetu prostřednictvím sítě WiFi, utkají tváří v tvář s mnoha divokými nestvůrami. Ještě před vydáním by hráči měli zkontrolovat Nintendo eShop a stáhnout si zdarma demo, aby měli dostat času na oprášení svých schopností před nadcházející bitvou.

• New Nintendo 3DS XL Monster Hunter 4 Ultimate Edition**: Balíček limitované edice hardwaru, který obsahuje přeinstalovanou verzi hry Monster Hunter 4 Ultimate a New Nintendo 3DS XL s ikonickým znakem ze hry na krytu konzole.

• IronFall: Invasion: Tříletý projekt nezávislých vývojářů VD-DEV IronFall: Invasion nabízí rychlou střílecí akci, která je jako stvořená pro využití C Stick na New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL.

• Kirby Fighters Deluxe: Založena na oblíbeném Bartle módu z Kirby: Triple Deluxe, tato samostatná akční soubojová hra pro čtyři hráče obsahuje rozšířenou hratelnost, nové arény a možnost hrát v týmu.

· Dedede’s Drum Dash Deluxe: Poskakujte do rytmu chytlavých Kirby melodií při hraní za Kirbyho dlouholetého rivala Krále Dedede. Tato samostatná rytmická hra obsahuje nové prvky, které byste nenašli v Kirby: Triple Deluxe, jako například nové úrovně a překážky.

• Ace Combat Assault Horizon Legacy +: Vyzkoušejte si roli legendárního pilota Phoenixe a pilotujte bojové letouny, založené na reálných vojenských strojích. Hra je kompatibilní s ovládacími prvky C Stick a ZR/ZL tlačítky na New Nintendo 3DS systémech, které dokážou poskytnout úplnou kontrolu nad letounem, a navíc podporuje figurky amiibo, jež odemknou speciální letadla stylizovaná podle postav jako Captain Falcon, Samus, Bowser a dalších.

• Nintendo Anime Channel: Nová služba, umožňující streamování anime seriálů na vyžádání, jako například Pokémon, Kirby a Inazuma Eleven, přičemž nové díly a seriály budou pravidelně doplňovány. Přístup ke službě lze získat jednoduše stažením bezplatné aplikace z Nintendo eShop.

• Nová témata pro Nintendo 3DS HOME Menu: Fanoušci, kteří by rádi trochu oživili své HOME menu pomocí nových témat, mají štěstí! Nová Basic a Simple Colour témata lze nyní stáhnout zdarma z Theme Shopu, který je dostupný v nastavení HOME Menu na vašem Nintendo 3DS. Při zakoupení her The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D, Monster Hunter 4 Ultimate nebo Ace Combat Assault Horizon Legacy+ na Nintendo eShop získáte jako bonus jedno téma zdarma***, s možností další témata dokoupit.

Zábava ovšem neskončí v #Nintendo3DSDay pátek 13. se západem slunce. V nadcházejících týdnech a měsících vyjde množství dalších důležitých her pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Očekávat můžete: Pokémon Shuffle (výjde v únoru), Cooking Mama: Bon Appétit! (6. březen), Gardening Mama: Forest Friends(6. březen), Mario vs. Donkey Kong: Tipping Stars (20. březen), Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Wildfire a Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Thunderflash, (27. březen) Xenoblade Chronicles 3D, (2. druben) Code Name S.T.E.A.M. (15. květen), a Puzzle & Dragons Z a Puzzle & Dragons Super Mario Bros. Edition (Květen).E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.