Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

11. 2. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

S ještě větším množstvím obsahu než v případě jeho předchůdce nemůže Hyrule Warriors: Legends nikdo označit za obyčejné kapesní dobrodružství ani přes to, že se jedná o exklusivní titul pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Již 24. března se tak majitelé kapesních konzolí společnosti Nintendo dočkají velkolepých bitev jakých si doposud mohli užít pouze vlastníci konzole Wii U v původním Hyrule Warriors. Společně s novou schopností velet a přepínat mezi až čtyřmi postavami, pěticí nových bojovníků a dvojicí nových exklusivních příběhových linek se pak můžete těšit na skutečnou válečnou vřavu ve stylu království Hyrule!

Zažijte epický příběh táhnoucí se napříč celou The Legend of Zelda sérií v Legend módu, ve kterém budete kosit hordy nepřátel a znovu prožívat starší Zelda hry přetvořené ve stylu studia Koei Tecmo a jeho slavných Warriors sérií. Čaroděj Cia totiž rozerval samotný čas a prostor a Link se tak musí spojit s Impou, Sheik a bílou čarodějkou Lanou, aby společně zachránili království Hyrule v bitvách inspirovaných hrami The Legend of Zelda: Ocarina of Time, The Legend of Zelda: Twilight Princess a The Legend of Zelda: Skyward Sword. Hráči pak budou muset strategicky přepínat mezi všemi čtyřmi bojovníky tak, aby vždy mohli osobně zasáhnout do těch nejtěžších bojů na mapě a zvrátit průběh bitev na svou stranu.

Hyrule Warriors: Legends nabídne také dvě zcela nové a pro tuto verzi hry exklusivní dějové linie, a to epilog o čtyř kapitolách založený na The Legend of Zelda: The Wind Waker a samostatný příběh o pěti kapitolách točící se okolo nováčka v rámci The Legend of Zelda série jménem Linkle. Tahle dívka z Cucco farmy vyzbrojená dvojící ručních kuší věří, že její dědictví v podobě tajemného kompasu jí předurčuje k velkým skutkům. Linkle ale není jediná nová postava, která rozšíří řady původních Hyrule Warriors bojovníků. Těšit se tak můžete také na Toon Linka, Tetru a krále Daphnese z již zmíněného The Legend of Zelda: The Wind Waker a nezbedného Skull Kida z The Legend of Zelda: Majora’s Mask. Jako speciální bonus pro fanoušky původní verze hry pak bude každá nová kopie Hyrule Warriors: Legends obsahovat také speciální kód, díky kterému si budou moct hráči aktivovat tyto nové postavy také v Hyrule Warriors pro Wii U.

Další novinka přichází v podobě takzvaného My Fairy módu. Hráči tak budou při průchodu Adventure módem moci nalézt víly a ty následně trénovat, čím získají další výhody v bitvách napříč všemi herními módy. Krmením a oblékáním víl do různorodých kostýmů hráči budou moct získat jejich důvěru, měnit jejich vlastnosti nebo posilovat jejich vílí magii. Víly bude dokonce možné pronajímat skrze Local Play a umožnit tak vašim kamarádům využít jejich schopnosti po následujících 24 hodin.

Skvělý zážitek z Hyrule Warriors: Legends mají na všech zařízeních z rodiny Nintendo 3DS garantovaný jak úplní nováčci, tak veterání z Wii U verze. Majitelé New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL si pak budou moct vychutnat o něco lepší zážitek díky vyššímu výkonu jejich zařízení a možnosti ovládat kameru za pomoci C Sticku.

New Nintendo 3DS a stejně tak starší zařízení z rodiny Nintendo 3DS za pomoci NFC Reader/Writer příslušenství dále budou schopná načítat amiibo figurky z The Legend of Zelda série a přidat tak do hry silnější verze již zpřístupněných zbraní. To se vztahuje i na chystanou Wolf Link amiibo figurku, která vyjde již 4. března společně se hrou The Legend of Zelda: Twilight Princess HD a zpřístupní silnější zbraně pro Midnu na Wolf Linkovi a Twili Midnu.

Pro fanoušky The Legend of Zelda série je tu pak limitované edice hry Hyrule Warriors: Legends obsahující krom samotné hry také hodinky v podobě kompasu Linkle. Opravdoví fajnšmekři se navíc 24. března mohou těšit také na speciální New Nitnendo 3DS XL Hyrule Edition.

Vyražte do bitvy po boku největších legend království Hyrule ve hře Hyrule Warriors: Legends pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS již 24. března, kdy bitevní vřava dorazí na pulty evropských obchodů..E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.