Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 6. 2016, 3DS, Nintendo, Novinky, Tiskové zprávy, Wii U
 

Nintendo eShop byl poprvé spuštěn na tehdejších zařízeních z rodiny Nintendo 3DS 7. června 2011. K příležitosti oslav pátého výročí této události budou některé nejpopulárnější exkluzivní tituly na tomto online obchodu pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS a konzole Wii U dostupné se slevou až 50 % od 9. do 23. června 2016. Návštěvou Nintendo eShopu na obou systémech nebo na oficiálních webových stránkách společnosti Nintendo si hráči budou moct tyto hry zakoupit za využití zdrojů na jejich Nintendo eShop účtech.

Ti, kdo se rádi vydají za dobrodružstvím, jistě ocení 50% slevu na klasické Linkovy výpravy jako jsou The Legend of Zelda: Link’s Awakening DX, The Legend of Zelda: Oracle of Ages, a The Legend of Zelda: Oracle of Seasons. Fanoušci Pokémonů si zase mohou užít slevu 50 % na Pokédex 3D Pro a Virtual Console titul Pokémon Trading Card Game. Nadšenci do Indie her se pak mohou těšit na slevu 50 % na tituly SteamWorld Dig a Gunman Clive.

Pro všechny objevitele nebo znovuobjevitele klasických Wii titulů budou za polovic na Wii U dostupné hry Metroid Prime Trilogy a Super Mario Galaxy 2. Futuristického závodění se pak bude možné nabažit ve hrách FAST Racing NEO se slevou 25 % a F-Zero se slevou 50 %. Hráči, hledající pořádný retro zážitek, si pak budou moct za polovic užít NES™ Remix a NES™ Remix 2 stejně jako SNES klasiku EarthBound.

Kompletní seznam chystaných slev naleznete na oficiálních webových stránkách společnosti Nintendo.

 

Oslavte s námi pětileté výročí Nintendo eShopu se slevami na vybrané Nintendo 3DS a Wii U Nintendo eShop a Virtual Console tituly od 9. do 23. června!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.