Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 8. 2012, 3DS, DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Od 7.9.2012 mohou fanoušci Pokémonů získat nově objeveného bájného pokémona Keldeo do svých her Pokémon Black Version nebo Pokémon White Version. Tento pestrobarevný, v boji neuvěřitelně silný Pokémon nemůže být chycen během běžné hry a bude distribuován pouze po velmi krátkou dobu. Hráči, kteří získají během akce originálního pokémona Keldeo, ho mohou později přenést do jedné z nových her Pokémon Black Version 2 nebo Pokémon White Version 2, které budou dostupné na pultech obchodů od 12. října.

Protože tento Pokémon nemůže být nalezen v normální hře, je tato akce jedinou možností, jak ho tentokrát získat. Od 7.9.2012 do 10.11.2012 budou moci fanoušci Pokémona přinést svůj handheld z řady Nintendo DS nebo Nintendo 3DS a svou kopii Pokémon Black Version nebo Pokémon White Version do některé z níže uvedených prodejen a získají svého Pokémona Keldeo, který dokáže Aqua Jet, Leer, Double Kick a BubbleBeam. Jako bojový a vodní Pokémon, Keldeo exceluje v pohybech, které jsou efektivní proti sedmi různým typům Pokémonů: normální, ohniví, ledoví, pozemní, skalní, temní a oceloví.

Jakmile je Keldeo přenesen do Pokémon Black Version 2 nebo Pokémon White Version 2 naučí se svůj bojový pohyb Secret Sword a přemění se do nové podoby, která je charakteristická výrazným rohem na hlavě. Secret Sword je bojový pohyb, který perfektně sedne Pokémonovi Keldeo a jeho vysokému bojovému postavení. Protože se Keldeo může tento pohyb naučit již od prvních úrovní Pokémon Black Version 2 nebo Pokémon White Version 2, bude jistě vaším silným spojencem na další cestě dobrodružstvím.

Příležitost získat tohoto úžasného bájného Pokémona je velmi omezená. Nenechte si ji ujít a navštivte jednu z výše jmenovaných prodejen od 7.9.2012 do 10.11.2012.

Pro získání originálního Pokémona Keldeo během tohoto období budete potřebovat:

Váš systém z řady Nintendo 3DS nebo Nintendo DS

Kopii hry Pokémon Black Version nebo Pokémon White Version

Pokédex ve vaší hře

Méně než 11 Wonder karet

Originálního Pokémona Keldeo můžete získat na těchto místech:

Veletrh For Toys / For Games

Gamehouse Nusle

Game Chodov 

Game Letňany

Game Černý most

Game Zličín

Game LiberecOC Nisa

Game  Andel

Puntanela Brno Olympie

Puntanela Ostrava

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubczE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.