Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 9. 2012, Tiskové zprávy
 

Codemasters dnes vydal další část vývojářského deníku o tvorbě F1 2012, která vychází 21. září 2012 na Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

 
Nový vývojářský deník přibližuje pokrokovou fyziku, počasí, ozvučení a další prvky, které jsou představeny vedle in-game a real-life záběrů ve videu.
 
"Udělali jsme kus práce, co se týče modelu fyziky, zejména přibrzďování, což 
je zásadní změna pocitu při řízení ve vozidle," řekl Stephen Hood, kreativní ředitel. "Budete opravdu sedět ve stopě. Je to jeden z elementů, který dělá pocit z jízdy realističtější."
 
"Počasí je letos řešeno opravdu rafinovaně," řekl Paul Jeal, herní ředitel. " Počasí přichází ve frontách, může se stát, že jedna část tratě zůstává suchá, zatím co na další prší, takže si nemůžete být jisti, které pneumatiky použít." 
 
V F1 2012 budou hráči cítit vzrušení, když usednou do vozidla Formule 1. Řada nových funkcí, rozsáhlý technický a herní pokrok, obsáhlý konkurenční a kooperativní multiplayer připraví vynikající zážitek. F1 2012 zahrnuje všechny řidiče týmů a okruhy z 2012 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, včetně debutu 2012 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX v Austinu, Texasu a návrat slavného německého okruhu Hockenheim.
 
F1 2012 vyvíjí Birmingham Codemasters pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC.
 


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.