Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

25. 6. 2015, NAS servery, NAS servery, QNAP, Novinka, QNAP, Výpočetní technika
 

Čtyřdiskový TS-453mini je výkonný, spolehlivý a bezpečný vertikální NAS vhodný do malých kanceláří. Stylový lesklý design, tichý chod a LED indikátory s úpravou svítivosti jsou jedny z nových funkcí, které spolu s výbornými vlastnostmi a aplikacemi vytváří z TS-453mini řešení pro každodenní ukládání, zálohu a sdílení dat, a také pro zábavu. TS-453mini je kompletním řešením pro malé organizace a firmy, které chtějí mít svůj spolehlivý soukromý cloud.
 

Inovativní design a jendoduchý upgrade

Lesklý TS-453mini má nový vertikální design, který zabíra o 29% méně místa, což z něj dělá ideální řešení do firem a domácností. V porovnání s tradičním větrákem běžného NAS má TS-453mini nový vnitřní systém, který lépe rozptyluje teplo a snižuje hlučnost a víření prachu. S novým designem můžete jednoduše odstranit horní magnetické víko a přidat nebo vyměnit 3.5” pevný disky bez nutnosti jakéhokoliv nástroje. Přidání pamětí RAM nebylo v NAS nikdy jednodušší s novým jednoduše přístupným krytem na spodní straně. 

Chytré LED
Nový esteticky navržený LED indikátor upozorňuje na spuštěný režim spánku S3 modrým světlem. Úroveň svítivosti indikátoru můžete jednoduše upravit a také nastavit denní dobu, při které budou indikátory automaticky svítit méně. 


Vysoký výkon s čtyřjádrovým CPU
Tento NAS běží na čtyřjádrovým Intel® Celeron® 2.0GHz procesoru s 2GB DDR3L RAM (rozšíření až na 8GB), podporuje SATA 6Gb/s, 2x Gigabit LAN port a HDMI výstup. TS-453mini je výkonný NAS s rychlostí čtení a zápisu až 220 MB/s. Pro intenzivní úkoly TS-453mini automaticky zvýší frekvenci procesoru z 2.0GHz na 2.41GHz. S rychlým kódováním a dekódováním můžete dosáhnout rychlosti až 220 MB/s i s šifrováním oddílu AES 256-bit.

Nízká spotřeba energie
S procesorem založeným na technologii 22nm CPU a pamětí DDR3L RAM dosáhnete nízké spotřeby energie i při těch nejnáročnějších úkonech. S dalšími funkcemi mezi které patří režim spánku S3, plánované vypnutí a zapnutí, režim standby pevných disků, a Wake on LAN ušetříte ještě více energie.

Přehrávání videí přes HDMI s HD Station
QNAP HD Station kombinuje přehrávač médií Kodi a internetový prohlížeč. TS-453mini můžete pomocí HDMI připojit k vaší televizi a užívat si plynulé přehrávání Full HD 1080p videí se 7.1 passthrough zvukem. Také můžete sledovat videa z YouTube, prohlížet web a spravovat váš NAS přes Google Chrome nebo Mozilla Firefox. HD Station podporuje přihlášení uživatelů, kde můžete omezit přístup k datům jen pro přihlášené uživatele.

K TS-453mini dostanete dálkové ovládání QNAP RM-IR002 pro pohodlné ovládání HD Station. S aplikací Qremote můžete také váš mobilní telefon proměnit v dálkové ovládání. S HD Station můžete také jednoduše vybrat YouTube video na vašem tabletu nebo telefonu a přímo ho přehrát na vaší televizi.

Použití místo počítače s technologií QvPC
Technologie QvPC zahrnuje několik funkcí - virtuální stroj (VM), kódování multimédií, výstup HDMI, cloud, a po připojení klávesnice, myši a monitoru můžete váš NAS použít místo počítače. TS-453mini takto proměníte na zařízení s funkcemi počítače s kterým můžete přímo přistupovat k uloženým datům, spouštět aplikace Windows, Linux, UNIX, Android, prohlížet web na Google Chrome a Mozilla Firefox, přehrávat Full HD videa s 7.1 kanálovým zvukem přes Kodi, kontrolovat Surveillance Station a mnoho dalšího.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.