Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

5. 5. 2016, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy, Wii U
 

Nintendo na letošní výstavě E3 v Los Angeles přemění svůj herní stánek  Nintendo na svět nejnovější hry z The Legend of Zelda série, kterou si zde budou moci fanoušci této značky vůbec poprvé zahrát! Pro zajištění skutečně pohlcujícího herního zážitku a možnosti plně si vychutnat svobodu při zkoumání herních možností se Nintendo bude letos soustředit výhradně na tento titul ve verzi pro konzoli Wii U. Bude se tedy jednat o jediný, na výstavě hratelný, titul ve formě prodloužené demoverze.

Nintendo odstartuje letošní E3 prezentaci v úterý 14. června v 18:00 hodin středoevropského času, kdy prezident a COO Nintendo of America Reggie Fils-Aime představí Nintendo Treehouse: Live, který bude zasvěcený dni živého streamu hraní nové The Legend of Zelda. Půjde o celosvětově první detailnější pohled na hru, který bude zároveň doplněný o komentáře vývojářů ze společnosti Nintendo. Tento stream z výstavy E3 poběží na Twitch kanálu společnosti Nintendo a diváci se v něm mohou těšit na informace ze hry, pohled do zákulisí a hromadu zábavy.


Producent série Eiji Aonuma prohlásil, že tento nový přírůstek do The Legend of Zelda série bude úplný odklon od konvencí stanovených v předchozích dílech, odstraní hranice svazující hráče ke sledování předem dané cesty a představí novou a doposud nevídanou hratelnost.

 

Pro další informace o prezentaci Nintenda na letošní E3 sledujte webové stránky Nintendo of America http://e3.nintendo.com.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.