Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 10. 2013, Multimediální přehrávače, Novinky, Tiskové zprávy, Výpočetní technika
 

ConQuest entertainment a.s. rozšiřuje nabídku Android zařízení a uvádí na trh čtyřjádrový  Android TV box MeLE M8. Design, výkon a unikátní rozhraní potěší zájemce o tzv. smart TV řešení, schopné přehrávat HD video s vysokým datovým tokem. Stačí připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.

Zařízení je postavené na čtyřjádrovém procesoru Allwinner A31 s taktem 1GHz. Grafiku obstarává osmijádrový PowerVR SGX544 MP2. K připojení k internetu slouží rychlá WiFi se samostatnou anténou pro silnější signál nebo LAN 10/100. Dvojice USB portů slouží k připojení externích zařízení, jako jsou flash disk nebo externí pevný disk. Kapacitu zařízení pak lze rozšířit vložením paměťové karty typu SD(HC). K dispozici je také multimediální prostředí XBMC. Potěší optický výstup na zadní straně přístroje a také možnost online upgradu firmwaru. MeLE M8 přichází s atraktivním uživatelským rozhraním, které lze přepnout do klasického android prostředí.

Jako volitelné příslušenství lze dokoupit unikátní Air mouse s klávesnicí MeLE F10 a F10 PRO.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.