Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

26. 2. 2013, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii
 

Po té co bylo celosvětově prodáno již téměř 100 milionů kusů herní konzole Wii, přichází na český trh 15. března v novém kabátě jako Wii Mini. Toto poslední vydání konzole z řady Wii se zaměřuje na již vydaných 1200 titulů pro tuto platformu a přináší tak skvělou herní zábavu za rozumnou cenu. 

Wii Mini je svými rozměry menší než původní Wii, je matně červené s tenkou černou linkou. Spolu s konzolí bude v balení také červený Wii Remote Plus a Nunchuk. Wii Mini je kompatibilní s většinou existujících doplňků pro Wii. 

Wii Mini neumožňuje funkce Wii, pro které je potřeba internetové připojení a je tedy zaměřeno čistě na hraní her, kterých vyšlo od prvního vydání Wii za posledních šest let nesmírné množství. Spolu s Wii Mini přidá Nintendo další tituly do série Nintendo Selects, které nabízejí výhodnou možnost zahrát si klasické Wii hry. Nintendo Selects již nyní obsahuje hry jako je The Legend of Zelda: Twilight Princess, Super Mario Galaxy a Animal Crossing: Let’s Go to the City. Ty se rozrostou o další oblíbené hry spolu s launchem Wii Mini:

  • Mario Party 8 – Každý se může přidat a užít si zábavu s Mario Party 8 na Wii Mini. Wii Remote použijte k chytání do lasa, otáčení či veslování skrze šest her a několik tuctů napínavých miniher.
  • Wii Sports Resort - Wii Sports Resort  přeneslo zábavu a intuitivní ovládání z předchozí verze Wii Sports do další úrovně a přineslo novou sérii zábavy, která vás pohltí. S vylepšením ovládání díky Wii Remote Plus si mohou i nováčci užít nebývalou preciznost hry například při jízdě na vodním skútru, šermování a dalších disciplínách. 
  • Mario Power Tennis – Našlapej svou tenisovou hru na Wii Mini nastavením Wii Remote na nadupaný forehand, backhand i smeč. Můžeš si zahrát i v roli některého z tvých oblíbených Mario postaviček na kurtech Houbového království, kde nechybí ani kurt  našlapaný Mariovskými  power-upy. S jednotlivými výhrami turnajů či miniher se vám budou otevírat další výzvy a postavy ve hře. V multiplayeru si můžete zahrát zápas až pro čtyři hráče. 
  • Super Paper Mario - Princezna Peach potřebuje zachránit ze spárů zlého únosce a Bowser není tentokrát na vině! Ovládej postavu Maria, Luigiho, Bowsera a princezny Peach, která utekla sama ze zajetí, a dokaž, že přemůžeš Count Blecka v akční adventuře, která mixuje tradiční plošinovku s 3D světem a puzzle. 

Wii Mini přichází na český trh 15. března spolu se sérií Nintendo Select titulů za příznivou cenu. Více informací získáte zde www.nintendo.co.uk/wiimini, http://www.mojenintendo.cz nebo na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubczE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.