Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 11. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

 Nintendo přináší nové limitované edice přenosné herní konzole Nintendo 3DS XL White v bílé barvě a Nintendo 3DS XL Pikachu Yellow ve žluté barvě jako tip na nejlepší dárek letošní vánoční sezóny. 

Každý  fanoušek Maria bude mít jistě na prvním místě svého seznamu vánočních přání  bílou konzoli Nintendo 3DS XL White. Ať již preferujete klasickou plošinovku nebo závodění, volba je na vás. Z předinstalovaných her si můžete vybrat Mario Kart 7 nebo Super Mario 3D Land. Limitovaná edice Nintendo 3DS XL White s předinstalovanou hrou Mario Kart 7 bude dostupná na pultech obchodů již od 16. listopadu, druhá verze s předinstalovanou hrou Super Mario 3D Land bude dostupná od 30. listopadu.  A nabídky barev neskončí ani tímto datem. Od 7. prosince se mohou těšit fanoušci  Pokémonů na speciální limitovanou edici konzole Nintendo 3DS XL ve žluté barvě, na které nebude chybět ani obrázek Pikachu. 

Všechny tři verze konzolí budou dostupné pouze v limitovaném množství. Pokud jste tedy fanouškem Maria nebo Pokémonů, ujistěte se, abyste tuto nabídku neprošvihli! Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.