Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

26. 2. 2015, NAS servery, NAS servery, QNAP, Novinky, Výpočetní technika
 

Conquest Entertainment a.s. uvádí na trh nové výkonné NAS servery QNAP řady TVS-X63, které jsou jako první v tomto segmentu osazeny čtyřjádrovými procesory AMD G-série s taktem 2,4GHz. Výkonné hardwarové šifrování, SSD mezipaměť a pokročilá grafika AMD Radeon s dvojcí HDMI portů a podporou 4K výstupu jsou hlavními přednostmi nových modelů určených zejména pro podnikové řešení zálohování. Kvalitní provedení šasi je finalizováno zlatým povrchem, který dotváří výjimečnost těchto modelů.

Srdcem nových TVS-X63 modelů je 64-bitový AMD quad-core 2,4 GHz procesor s 4GB  DDR3L-1600 RAM (rozšiřitelná až na 16GB.). TVS-X63 nabízí pozoruhodný výkon pro multitasking v podnikových aplikací. Hardwarové AES-256 bitové šifrování poskytuje bezkonkurenční výkon ve své třídě při současném zajištění bezpečnosti důvěrných a citlivých údajů. Nové servery mají 2 x Gigabitové LAN porty a je možné je vybavit i 10 Gbit LAN kartou ( Model TVS-863+ ji má instalovanou z výroby).

Unikátní technologie QvPC od QNAPu kombinuje několik high-end technologií mezi které patří Virtual Machine, překódování multimédií, HDMI výstup, integrace cloudu, NAS připojení a umožňuje uživatelům používat NAS jako běžný počítač – stačí připojit klávesnici, myš a monitor. Přímo přistupovat k uloženým datům, spouštet aplikace ve Windows, Linux, UNIX, Android Virtual Machine, surfovat na webu v Google Chrome nebo v Mozilla Firefox, přehrávat 4K a 1080p videa s podporou 7.1 kanálového zvuku v XBMC, sledovat kamery v Surveillance Station a mnoho dalšího. Kromě toho zde QNAP nabízí i virtualizační řešení VMware, Microsoft a Citrix®.

Uživatelé mohou připojit k serveru dva 4K monitory přes HDMI pro vychutnání dokonalých detailů obrazu. TVS-X63 obsahuje funkce pro lepší audio-vizuální zážitek včetně hardwarově akcelerovaného překódování, který umožňuje převod videa do formátů, které lze plynule přehrávat na počítačích, mobilních zařízeních a Smart TV.

Nové modely řady TVS-X63 podporují připojení rozšiřujících skříní QNAP přes USB 3.0 rozhraní (UX-800P nebo UX-500P), čímž lze zvýšit celkovou kapacitu až na 192TB (liší se podle modelu).E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.