Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 3. 2020, Nintendo, Switch, Tisková zpráva
 

V době, kdy se louky začnou zelenat s příchodem jara, dorazí i do Evropy perfektní společník na handheldové hraní. Již 24. dubna vyjde nová barevná verze konzole Nintendo Switch Lite. Představujeme korálově zbarvenou Nintendo Switch Lite konzoli.  

Současná nabídka konzolí Nintendo Switch Lite čítá tři různé barevné varianty – žlutou, tyrkysovou a šedou. Přesně jak ony, i nová korálová verze je určená pro handheldové hraní, což hráčům umožňuje vzít si kamkoliv jejich rozsáhlou knihovnu her všech typů a žánrů. Namátkou lze zmínit hry jako The Legend of Zelda: Link’s Awakening, ve které objevujete záhadný svět s živoucími postavami i dungeony plných hádanek; Pokémon Sword a Pokémon Shield plné chytání a vyměňování Pokémonů i jejich vzájemné souboje; nebo již 20. března vycházející Animal Crossing: New Horizons, kde budete cestovat na opuštěný ostrov s cílem vybudovat zde ráj pro svůj vlastní vysněný život.

Jakožto zařízení určené pro handheldové hraní, Nintendo Switch Lite má integrované ovládací prvky a zároveň je trošku menší než základní verze konzole Nintendo Switch, stále však na něm můžete hrát všechny tituly z rozsáhlé Nintendo Switch knihovny, které podporují handheldový režim. Více informací zjistíte na stránkách Nintendo Switch.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.