Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nastartujte motory již 30. května s prémiovým bundlem Mario Kart 8 a Wii U konzolí

Tradiční postavy Princezna Peach a Yoshi se stali inpirací pro dva nové ovladače Wii Remote Plus – oba vychází ve stejný den jako Mario Kart 8.

[Celý článek]

NIC NENÍ NEMOŽNÉ, JAKMILE VAŠE Mii POSTAVIČKY OŽIJÍ VE HŘE TOMODACHI LIFE!

Vezměte všechny své představy o možnostech života, stlačte je do kuličky a vyhoďte je z okna. Je čas si užít nový život! Navštivte 6. června neuvěřitelně bizarní svět hry Tomodachi Life, která vychází pro rodinu herních konzolí Nintendo 3DS.

[Celý článek]

Mario Kart 8 přináší spoustu novinek na trati včetně zábavy ve stavu beztíže již 30. května na Wii U

Nintendo dnes odhalilo nové informace o hře Mario Kart 8, která vychází 30. května výhradně pro Wii U. Mario Kart 8 poprvé přináší originální design tratí v HD zobrazení a novou antigravitační funkci umožňující hráčům závodit vzhůru nohama nebo jezdit po stěnách. Závodníci se mohou  těšit na řadu oblíbených funkcí, on-line závody až pro 12 hráčů*, lokální multiplayer až pro 4 hráče a dále na závěsné kluzáky, podvodní závody i jízdu na motocyklech

[Celý článek]

Jdi do růžového Nintenda 2DS Pink + White! Tato barevná kombinace vychází v tandemu s Kirby: Triple Deluxe 16. května

Kouzelný příběh o obřím Dreamstalkovi a o únosu krále začne již 16. května, kdy vychází nová hra Kirby: Triple Deluxe pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Aby byl návrat tohoto růžového hrdiny dostatečně důstojný, oznámilo dnes Nintendo novou barevnou variantu Nintendo 2DS, která bude ve variaci růžové s bílou, která fanouškům umožní lépe reprezentovat Kirbiho barvy při hraní na cestách.

[Celý článek]

Připravte se na divokou jízdu ve hře Mario Kart 8 na Wii U, která vychází také v limitované edici

Vytočte motory na nejvyšší otáčky na tratích vzdorujících zákonům gravitace. Nejlepší závodníci houbového království budou připraveni a seřazeni na startovním roštu už 30. května, kdy Mario Kart 8 vychází na Wii U. Nintendo již oficiálně oznámilo připravovanou Mario Kart 8 Limitovanou Edici softwarového bundlu – k dispozici v předobjednávkách.

[Celý článek]

Připoj se ke Kongovým ve zbrusu novém dobrodružství ve hře Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Donkey Kong a jeho banda jsou zpět v dalším divokém dobrodružství ve hře Donkey Kong Country: Tropical Freeze, která vychází exkluzivně pro Wii U již 21. února 2014. Toto ledové dobrodružství přináší pestrobarevnou HD grafiku, živé detaily, dynamické scenérie a to vše spojené s melodickým soundtrackem od proslulého Davida Wise.

[Celý článek]

Dvě špičky zákona a pořádku se spojí v nové hře Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney na Nintendo 3DS

Dámy a pánové, vážení porotci, svět legendárního akademického a rébusového detektiva se spojí se světem sebevědomého advokáta spravedlnosti a lásky.  28. března totiž výhradně pro rodinu konzolí Nintendo 3DS vychází hra Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney. Ať už v zápalu soudního řízení, nebo v ulicích Londýna, či dokonce v mystickém středověkém městě Labyrinthia, budou dvě velké mysli čelit magii, čarodějnictví a všelijakým záhadám, kterým musí přijít na kloub. A vy toho budete svědky!

 

[Celý článek]

Vydejte se na Egg Island s novou hrou Yoshi’s New Island - již 14. března na Nintendo 3DS

Ve hře Yoshi‘s New Island vás čeká okouzlující dobrodružství plné zlatých mincí, třepetavých skoků a nespočet nepřátel, které můžete spolykat. Nejnovější pokračování série plošinovek s Yoshim vychází pro rodinu konzolí Nintendo 3DS 14.března 2014. Ostrovy jsou vykreslené v různých uměleckých stylech, které ilustrují pohádkový půvab Yoshi světů. V rámci Yoshi‘s New Island  se budete muset vypořádat s velkými i malými nepřáteli ve snaze zajistit bezpečné shledaní Baby Maria s jeho bratrem.

[Celý článek]

Přijďte na Mario Party: Island Tour v oblacích

Přidejte se k Mariovi a jeho přátelům na párty v oblacích v rámci Mario Party: Island Tour, která vychází po celé Evropě pro rodinu herních konzolí Nintendo 3DS 17. ledna. Nikdy nebylo jednodušší rozjet párty v multiplayeru jako v Mario Party: Island Tour. Je potřeba pouze jedné herní karty, abyste se mohli bavit se třemi dalšími přáteli* pomocí Nintendo 3DS funkce Download Play. Ať už jste dlouholetý fanoušek této série, nebo úplný nováček, toto nejnovější pokračování bláznivé virtuálně-deskové hry nabízí spoustu zábavy pro každého.  Obsahuje 7 zbrusu nových deskových her, 80 návykových mini-her a spoustu módů pro rodinu a přátele.

 

[Celý článek]

Inazuma Eleven 3: Team Ogre Attacks! přichází 14. února na Nintendo 3DS

Zašněrujte si kopačky a připravte se na zápas ve třetím pokračování série Inazuma Eleven 3. Hra vychází na rodinu herních konzolí Nintendo 3DS 14. února. V tomto nejnovějším přírůstku do série populární fotbalové RPG bude Mark Evans a zbytek reprezentačního týmu Inazuma čelit těžkému úkolu, kterým je vítězství v mezinárodním šampionátu.V cestě jim bude stát futuristický nepřítel, který cestoval zpět v čase, aby ohrozil samotnou existenci fotbalu!

[Celý článek]