Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Vydejte se na Egg Island s novou hrou Yoshi’s New Island - již 14. března na Nintendo 3DS

Ve hře Yoshi‘s New Island vás čeká okouzlující dobrodružství plné zlatých mincí, třepetavých skoků a nespočet nepřátel, které můžete spolykat. Nejnovější pokračování série plošinovek s Yoshim vychází pro rodinu konzolí Nintendo 3DS 14.března 2014. Ostrovy jsou vykreslené v různých uměleckých stylech, které ilustrují pohádkový půvab Yoshi světů. V rámci Yoshi‘s New Island  se budete muset vypořádat s velkými i malými nepřáteli ve snaze zajistit bezpečné shledaní Baby Maria s jeho bratrem.

[Celý článek]

Přijďte na Mario Party: Island Tour v oblacích

Přidejte se k Mariovi a jeho přátelům na párty v oblacích v rámci Mario Party: Island Tour, která vychází po celé Evropě pro rodinu herních konzolí Nintendo 3DS 17. ledna. Nikdy nebylo jednodušší rozjet párty v multiplayeru jako v Mario Party: Island Tour. Je potřeba pouze jedné herní karty, abyste se mohli bavit se třemi dalšími přáteli* pomocí Nintendo 3DS funkce Download Play. Ať už jste dlouholetý fanoušek této série, nebo úplný nováček, toto nejnovější pokračování bláznivé virtuálně-deskové hry nabízí spoustu zábavy pro každého.  Obsahuje 7 zbrusu nových deskových her, 80 návykových mini-her a spoustu módů pro rodinu a přátele.

 

[Celý článek]

Inazuma Eleven 3: Team Ogre Attacks! přichází 14. února na Nintendo 3DS

Zašněrujte si kopačky a připravte se na zápas ve třetím pokračování série Inazuma Eleven 3. Hra vychází na rodinu herních konzolí Nintendo 3DS 14. února. V tomto nejnovějším přírůstku do série populární fotbalové RPG bude Mark Evans a zbytek reprezentačního týmu Inazuma čelit těžkému úkolu, kterým je vítězství v mezinárodním šampionátu.V cestě jim bude stát futuristický nepřítel, který cestoval zpět v čase, aby ohrozil samotnou existenci fotbalu!

[Celý článek]

Nintendo odhalilo nové detaily o Mario Kart 8 a Super Smash Bros.

Během Nintendo Direct, které včera proběhlo, představilo Nintendo jednu ze svých nejpopulárnějších postav a nejvýznamnější tituly, chystané pro rok 2014 na Wii U, ve kterých by se měla objevit. Rosalina ze série Super Mario Galaxy bude hratelná v Super Smash Bros. i Mario Kart 8. Nintendo také ohlásilo Wii U hru pro 2014, která je vyvíjena Tecmo Koei. Ta představí akcí nabitou sérii Warriors zasazenou do světa The Legend of Zelda, která má zatím pracovní název Hyrule Warriors. Tento titul je samostatným projektem série The Legend of Zelda pro Wii U, na kterém pracuje dlouholetý producent série Eiji Aonuma  se svým týmem.

[Celý článek]

Nový Nintendo Direct bude vysílat již zítra

Nintendo právě oznámilo, že nové vysílání Nintendo Direct, zaměřené na novinky, chystané pro Wii U a Nintendo 3DS, na jaře 2014. Vysílání bude moderovat prezident Nintenda Satoru Iwata a Nintendo of Europe President Satoru Shibata.

[Celý článek]

Bravely Default přichází na trh a přináší inovativní hru

Nový trailer pro hru Bravely Default od Square Enix, která dnes přichází na trh exkluzivně pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Mimo jiné ukazuje čerstvý pohled na oblíbený RPG žánr. Nové herní elementy i neotřelý bitevní systém Brave and Default vyzývá hráče, aby riskovali výsledky v bitvách s nečekanými zvraty použitím několika pohybů za sebou, kdy je skombinují v jediné otočce a riskují, že se již potom nebudou moci dobře pohybovat dál. Navíc trailer ukazuje další rysy hry specifické pro konzoli Nintendo 3DS, jakými jsou pestrá 3D grafika a fuknce StreetPass, ve které si hráči, kteří se setkají mohou znovu vybudovat společně město Norende, zničené herními protagonisty nebo se shromáždit a pomoci si vzájemně v bitvách. 

[Celý článek]

Super Mario 3D World pozvedne Wii U opět o něco výše

Dnes vychází očekávaná hra  SUPER MARIO 3D WORLD od Nintenda, exkluzivně pro Wii U. Nabídne oslnivé plošinovkové dobrodružství v 3D multiplayeru, v hlavní roli s Mariem, Luigim, Toadem a princeznou Peach, pestrobarevnou HD grafikou i poutavý orchestrální soundtrack.

[Celý článek]

Světy se střetnou ve hře The Legend of Zelda: A LInk Between Worlds na Nintendu 3DS - datum vydání 22.11.

Připravte se opět vkročit na magickou půdu království Hyrule ve hře The Legend of Zelda: A Link Between Worlds, která vychází 22. listopadu na rodině konzolí Nintendo 3DS. Jedná se o nástupce The Legend of Zelda: A Link to the Past, SNES klasiky z roku 1991, v němž budete dobývat nové dungeony, řešit originální puzzly a vyzkoušíte si nové herní prvky. Ty Linkovi otevírají nový způsoby průzkumu království Hyrule a jeho zkaženého, paralelního odrazu, zvaného Lorule.

[Celý článek]

Profesor layton se 8. listopadu vrací na Nintendo 3DS ve svém největším dobrodružství

Čekání na návrat mistra v řešení hádanek se chýlí ke konci. Profesor s cylindrem dorazí do Evropy 8. listopadu v titulu Professor Layton and the Azran Legacy, které je exkluzivní pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Vydejte se na zbrusu novou výpravu s profesorem Laytonem a jeho odvážnými asistenty Lukem a Emmy na palubě vzducholodi, která vás v prvním kroku na dlouhé cestě vezme do zamrzlého Froenborgu, odkud se vine stopa prastaré Azranské civilizace. Pouť sice začíná na chladném místě, avšak váš mozek se pořádně zahřeje díky sbírce více než 500 hádanek, mozkolamů a interaktivních puzzle (150 hádanek se otevře v průběhu hry a 365 bude k dispozici ke stažení – každý den jedna denní hádanka po dobu 1 roku od vydání hry).

[Celý článek]

V Evropě budou k dostání limitované konzole Nintendo 3DS XL The Legend of Zelda: A Link Between Worlds a speciální Luigi edice

Měsíc listopad bude pro fanoušky Nintenda velmi významný, díky ohlášení dvou nových, tematicky laděných konzolí Nintendo 3DS XL. Jejich design je inspirován motivy ze série The Legend of Zelda a také Mariovým věrným bratrem, Luigim. Jedna z konzolí tedy představuje ideální způsob, jak si užít vzrušující dobrodružství ve hře The Legend of Zelda: A Link Between Worlds a ta druhá je skvělou připomínkou toho, že rok 2013 je rok Luigiho. Obě konzole v Evropě vyjdou v listopadu.

[Celý článek]