Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 6. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy, Wii U
 

Společnost Nintendo během druhého vysílání Nintendo Treehouse: Live na E3 představila řadu her na konzole Wii U a Nintendo 3DS včetně nové hry ze série Mario Party, původního akčně-dobrodružného RPG IP na zařízení z rodiny Nintendo 3DS, druhého dílu hitu z Nintendo eShopu BOXBOY! a dalších.

Zde je krátké shrnutí několika nejdůležitějších bodů dnešního programu. Pro více informací o nových hrách navštivte http://e3.nintendo.com/videos, kde si můžete prohlédnout jednotlivé segmenty Treehouse: Live a více.

Pokémon GO: Náramek Pokémon GO Plus umožní hráči se přes technologii Bluetooth Low Energy připojit k jakémukoliv chytrému telefonu, na kterém je aplikace Pokémon GO nainstalovaná, a poskytuje hráči jednoduchý a pohodlný způsob jak chytat pokémony a sbírat předměty (příslušenství musí být v blízkosti telefonu). Jakmile se příslušenství synchronizuje s chytrým telefonem, Pokémon GO Plus hráče prostřednictvím LED displeje a vibrací upozorní na události ve hře, například na přítomnost divokého pokémona v blízkém okolí. Hráči mohou stisknutím tlačítka na přístroji chytat pokémony a sbírat předměty, aniž by se vůbec podívali na svůj telefon. Pokémon GO Plus bude v Evropě k dostání od konce července.

Ever Oasis: Tohle akční dobrodružné RPG na zařízení z rodiny Nintendo 3DS obsahuje dungeony plné hádanek, souboje v reálném čase, průzkum prostředí a lov pokladů. Hráčovou základnou je oáza, kterou může během hry rozšiřovat. Hráč si také pěstuje vztahy s postavami jménem Seedlings*, které jsou navržené podle semínek rostlin, a širokou škálou dalších jedinečných postav, které žijí v poušti. Hráč může dle libosti tvořit strategické týmy s kteroukoliv ze spojeneckých postav a používat zbraně spojenců v boji s nepřáteli a ke zdolání hádanek v dungeonech. Ever Oasis bude vydáno v roce 2017.

*Jedná se o prozatímní anglický název.

Mario Party Star Rush: Nová hra ze série Mario Party na zařízení z rodiny Nintendo 3DS se ubírá novým směrem, aby byla svižnější a vhodnější pro handheldové konzole. Základní mód „Toad Scramble“ používá nový, otevřený styl mapy, což až čtyřem hráčům dovoluje pohybovat se po mapě volně namísto tradičního pohybu v lineárním prostoru. Protože také všichni čtyři hráči vrhají kostkou ve stejnou chvíli, už nemusí čekat, až ostatní dokončí svůj tah. Hráči se pohybují v podobě různě barevných Toadů po mapě, která je posetá známými postavami ze série Super Mario. Postavy, se kterými se hráči setkají, jim budou ve hře pomáhat.

Mario Party Star Rush bude v Evropě k dostání od 7. října. Ve stejný den také Nintendo vydá v Evropě nové figurky amiibo ze série Super Mario. V kolekci budou debutovat figurky Daisy, Waluigiho a Boo. Boo amiibo dokonce svítí ve tmě! Kolekce také představí nové pózy pro Waria, Rosalinu, Donkey Konga a Diddy Konga. Nejprve budou 7. října vydány figurky Boo, Donkey Kong, Rosalina a Wario a následně 4. listopadu figurky Waluigi, Diddy Kong a Daisy.

Paper Mario: Color Splash: V tomto novém Paper Mario titulu příběh začíná, když Mario a jeho kamarádi dorazí na Duhový ostrov a musí vyřešit záhadu Toadů, kteří přišli o své barvy. Mario a jeho nový parťák Huey spojí své síly, aby zjistili více o tom, co se na Duhovém ostrově děje a posbírali chybějící barevné hvězdy.

Poprvé v dějinách série Paper Mario se ve hře objeví Bowserovi poskoci. Hráči mohou s pomocí ovladače Wii U GamePad „useknout“ kusy herního prostředí a pomoci tak Mariovi překonat překážky, které mu stojí v cestě. Hra bude k dostání od 7. října.

Rhythm Paradise Megamix: Hra je souborem více než stovky tanečních miniher, z nichž 30 se v sérii objevuje poprvé. Zbývajících 70 bylo vybráno z předchozích titulů včetně původní hry na Game Boy Advance, která v Evropě nikdy nevyšla. Poprvé v dějinách série hra také obsahuje souvislý příběh. Na vrchní obrazovce hráči vidí, co se ve hře odehrává, a na spodní obrazovce mají k dispozici hodnocení jejich úspěšnosti ve strefování se do rytmu hudby během hry. Hra také disponuje kompatibilitou s funkcí StreetPass a multiplayerovým módem až pro čtyři hráče. Rhythm Paradise Remix bude k dostání v kamenných obchodech a Nintendo eShopu od 21. října.

BOXBOXBOY!: Ve druhém dílu úspěšné hry BOXBOY! na Nintendo 3DS mají hráči možnost vytvořit dvě sady krabic, což jim dovolí potýkat se s novými druhy hádanek. Hra začíná přímo v bodě, kde první díl skončil, ale budou si ji moci užít i hráči, kteří původního BOXBOYe nehráli. Tato hra vyjde exkluzivně v Nintendo eShopu od 30. června. V rámci oslav jejího vydání bude původní titul k dispozici v Nintendo eShopu se slevou. Do pátku 24. června bude původní hra k dostání za polovinu běžné ceny.

Monster Hunter Generations™: Všichni potenciální budoucí lovci si nyní mohou na svou konzoli z rodiny Nintendo 3DS z oficiální webové stránky Nintendo UK stáhnout speciální demo, ve kterém si mohou vyzkoušet hru jednoho hráče spolu s místním a online co-op multiplayerem. Ti, kteří mají na své konzoli uložená data ze hry Monster Hunter 4 Ultimate, navíc dostanou bonusový balíček předmětů, který obsahuje exkluzivní set Felyne zbroje, lektvary, herní peníze a další předměty, které jim pomohou ihned se ponořit do lovu.

DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past: Tento remake klasické tahové strategie na zařízení z rodiny Nintendo 3DS vypráví o chlapci, který se s kamarády vydá na cestu, aby světu navrátil zašlou slávu a zachránil současnost nápravou zemí, které byly uvězněny v minulosti. Kromě vylepšené grafiky a zbrusu nové lokalizace se hra zbavila náhodných střetů s nepřáteli, aby hráče vtáhla hlouběji do herního světa. Hráči také mohou pomocí funkce StreetPass sbírat a sdílet desky cestovatele (Traveller’s Tablet), díky kterým získají přístup do speciálních dungeonů, kde budou moci získat jedinečné odměny. Hra bude vydána 16. září.

Pro více informací o aktivitách společnosti Nintendo během E3 navštivte http://www.nintendo.co.uk nebo stránky americké divize společnosti http://e3.nintendo.com a monitorujte aktivitu na oficiálním Twitter účtu Nintendo UK http://twitter.com/nintendoukE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.