Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 10. 2016, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Prezident společnosti Nintendo, Tatsumi Kimishima oznámil, že další informace týkající se nového domácího herního systému jménem Nintendo Switch budou zveřejněny na Nintendo Switch Presentation 2017, živé prezentaci pro vybraná média, odborníky a obchodní partnery, která proběhne 13. ledna příštího roku v Tokyu. Tato prezentace bude online vysílána po celém světě a bude obsahovat přesné datum vydání stejně jako náhled soupisky her, které jsou momentálně ve vývoji.

Pan Kimishima taktéž oznámil, že od ledna budou v Americe a Evropě probíhat testovací eventy pro pozvaná média a partnery. Veřejnost se pak bude moct účastnit budoucích eventů pořádaných okolo stejného data, které však budou představeny o něco později.

Přesný čas Nintendo Switch Presentation 2017 bude oznámen skrze sociální kanály společnosti Nintendo během následujících týdnů. Minulý týden bylo herní zařízení Nintendo Switch konečně představeno světu prostřednictvím videa dostupného zde.

Pro více informací o finančních výsledcích společnosti Nintendo za první polovinu fiskálního roku, prosím navštivte webové stránky https://www.nintendo.co.jp/ir/en/.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.