Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

9. 8. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Našlapaný line-up her od Nintenda již čeká na návštěvníky letošního Gamescomu, který se koná 21. – 25. srpna v Kolíně na Rýnem. Nejenom, že si budete moci vyzkoušet nejnovější tituly, které byly nedávno představeny již na E3 Expo, ale bude zde i v Evropě poprvé hratelný Pokémon X a Pokémon Y, novinky ze série Pokémon, které se chystají na Nintendo 3DS 21. října.

Hry. které si budete moci na veletrhu v Kolíně vyzkoušet zahrnují:

Wii U

•    Převezmi velení nad svou pestrobarevnou armádou Pikminů v Pikmin 3, která je na trhu od 26. června exkluzivně pro Wii U. Vaše legie malinkých, ale silných Pikminů se může utkat s nepřáteli a řešit puzzle při sbírání ovoce na cestě za záchranou planety. Svěží vegetace a nezvyklý život na planetě PNF-404 si můžete užít v překrásné HD grafice. Wii U GamePad nabízí novinky ve strategické hře, překvapí vás i nové typy Pikminů, nové multiplayer módy a integrace Miiverse, které vám zaručí dosud nejdivočejší pikminovské dobrodružství.

•    Ovládej až 100 hrdinů a braň zemi před útokem alienů v The Wonderful 101, akcí nabité hře od Platinum Games, která přichází  na evropský trh 23. srpna. Ve hře můžete ovládat hromadu superhrdinů pomocí Wii U GamePadu a uspořádat je tak do silnějších formací, například do obří pěsti, meče nebo biče nebo je spojit v most, žebřík nebo letoun a překonat tak nebezpečná prostředí. Hraj sám nebo bojuj po boku přátel v lokálním multiplayeru až pro 5 hráčů.

•    The Legend of Zelda: The Wind Waker HD přichází na Wii U napříč Evropou 4. října s vylepšenou HD grafikou a novými funkcemi ve hře. Veď Linka na novou výpravu přes Great Sea v této oblíbené klasice a pomoz mu najít jeho unesenou sestru. Hráči mohou využít novou funkci Tingle Bottle k výměně vzkazů s ostatními hráči skrze Miiverse a vydat se na plavbu za hledáním legendárního Triforce.

•    Oblíbený ježek Sonic se vrací v Sonic Lost World od SEGA. Zahrajte si v kůži rychlého běhajícího a létajícího Sonica. Spolu s Dr. Eggmanem se utkejte s Deadly Six, k dispozici na to máte nové pohyby a skvělé Colour Powery. Přeskočte přes překážky, běhejte po zdech nahoru a ponořte se mezi ostrovy v tomto akcí nabitém dobrodružství, které se chystá na evropský trh 18. října.

•    Wii Party U nabízí příležitost pro vás i vaše přátele či rodinu si vychutnat celou škálu miniher na vaší TV.  zahrajte si populární deskové hry s vaším  Wii U GamePad ovladačem nebo udělejte ze svého obývacího pokoje velkou hernu. Vytvořte si svou Mii postavičku a sdílejte své zážitky nebo ohodnoťte svůj výkon po hře. Nezáleží na tom, jakou párty právě pořádáte, Wii Party U nabízí něco pro každého a bude dostupná v Evropě od října.

•    Donkey Kong potřebuje nutně vaši pomoc! Vikingové ohrožují jeho domov a zásoby banánů v Donkey Kong Country: Tropical Freeze od Retro Studios. Již od listopadu, kdy hra vyjde v Evropě, si budete moci vychutnat tuto akční hru nabitou novými funkcemi a herními elementy. Užijte si hru v roli Donkey Konga a Diddy Konga nebo se zkamaraďte s Dixie Kongem. S novými úrovněmi, krásnými pohledy skrze natáčecí kameru, s mnoha tajnými funkcemi k odemčení, novými pohyby, které můžete vyzkoušet a pěti ostrovy, které můžete navštívit, je toho hodně co objevovat! 

•    Zahrajte si jako tým a nebo závody proti sobě o Goal Pole v SUPER MARIO 3D WORLD. První multiplayer 3D hra s Mariem pro konzoli Wii U přichází do Evropy v prosinci. užijte si unikátní schopnosti  a herní styl každé z postav, můžete si vybrat, zda budete hrát za Maria, Luigiho, princeznu Peach nebo Toada. Nová kočičí transformace vám umožní vyskočit za cílem všem čtyřem, porvat se ve vzduchu a lézt po zdech a objevovat tak pestobarevné 3D prostředí.

•    Ať jste již ostřílení zpěváci karaoke nebo začínající umělci, užijte si pořádnou zábavu. Stačí své Wii U proměnit v karaoke box s Wii Karaoke U od JOYSOUND, které se chystá na evropský trh v tomto roce. Tento dokonalý zážitek z karaoke si budete moci zdarma stáhnout z Nintendo eShopu. Široká škála písniček do vašeho menu je dostupná skrze předplacený kredit. Výběr muziky je tedy naprosto na vás, Wii U GamePad slouží jako katalog , ve kterém si můžete písničky vybírat. 

•    Mario Kart 8  je připravený vás svézt ve svém pestrém světě, série přichází na Wii U ve full HD na jaře 2014.Zbrusu nové okruhy s antigravitačními kárami můžete řídit po zdech domu nebo nahoru a dolů po hradě princezny Peach. Užij si návrat závodů pro až 12 hráčů, látající vozidla, motorky i závodění pod vodou. Můžete také sdílet své nejzajímavější akce ve videích skrze Miiverse. 

Nintendo 3DS

•    Začněte trénovat, protože Pokémon X a Pokémon Y jsou připravené na vydání v Evropě 12. října exkluzivně pro Nintendo 3DS se zbrusu novými Pokémony, které můžete objevovat - Legendary Pokémon a nový 3D grafický styl. Na Gamescomu si budou moci návštěvníci vyzkoušet demo s náhledem do světa Kalos, nového regionu v Pokémon X a Pokémon Y a vyzkoušet si  boje s novým Pokémonem

•    Ve hře Professor Layton and the Azran Legacy (v Evropě vychází 8. listopadu), která je finální částí prequelové trilogie, budete řešit náročné hádanky. Děj se odehrává rok po událostech z titulu Professor Layton and the Miracle Mask. Závěrečná výprava začíná v momentu, kdy Professor Layton obdrží nečekané psaní od neznámé osoby, která tvrdí, že našla živoucí mumii uvězněnou v ledu. Přijměte tuto poslední výzvu a odhalte vyvrcholení celé série.

•    The Legend of Zelda: A Link Between Worlds je nová hra zasazená do světa klasiky z éry SNES, The Legend of Zelda: A Link to the Past. Při hraní za Linka využijte novou magickou schopnost, díky níž se z vás stane „obrázek“ a budete se moci protáhnout podél zdí v jeskyních, což otevírá nové možnosti v rámci prozkoumávání herního prostředí a řešení hádanek. Titul přivádí k životu shora viděný dvourozměrný svět díky vyvýšení a hloubce, kterou umožňuje ohromující 3D vizuál Nintenda 3DS. Napříč Evropou bude hra k dispozici v listopadu.

Více informací naleznete zde:

Nintendo webové stránky v českém jazyce: www.mojenintendo.cz
Facebook: https://www.facebook.com/nintendoclubcz?fref=ts 
Twitter: @Conquest CZEE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.