Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 4. 2016, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy, Wii U
 

Nintendo v rámci prezentace svých finálních výsledků za poslední fiskální rok oznámilo velké množství nových informací týkajících se chystaných novinek v čele s prvními skutečně oficiálními informacemi o dalším videoherním systému společnosti Nintendo, nesoucím kódové označení NX.


„S podáním hlášení o výsledcích za poslední fiskální rok zároveň hledíme do vzrušující budoucnosti zahrnující růst našich mobilních titulů, nové produkty pro naše videoherní systémy a pokračování navyšování množství fanoušků našich herních světů,“ řekl prezident společnosti Nintendo Tatsumi Kimishima.

 

Pro kompletní přehled finančních oznámení společnosti Nintendo, stejně jako pro změny ve vedení společnosti, můžete navštívit webové stránky https://www.nintendo.co.jp/ir/en. Nejdůležitější body do budoucna zmíněné při prezentaci finančních výsledků za poslední fiskální rok jsou pak následující:

 

·         Chystané mobilní applikace: Stavíce na pozitivní reakci zákazníků na applikaci Miitomo Nintendo oznámilo, že jeho další mobilní applikace budou založené na známých a populárních značkách Fire Emblem a Animal Crossing. Nintendo plánuje vydat obě tyto applikace již letos na podzim. V případě mobilní Fire Emblem hry chce Nintendo hráčům nabídnout skvělé RPG, ale v porovnání s hrami pro Nintendo hardware tento titul zároveň učinit mnohem přístupnějším. Druhou zmíněnou hru Nintendo plánuje navrhnout tak, aby byla propojená se světem Animal Crossing na velkých herních Nintendo systémech. Hraním obou Animal Crossing her si pak hráči užijí ještě více zábavy. Obě chystané applikace jsou ale čistě herní a v porovnání s Miitomo mají mnohem význačnější herní prvky. Nintendo poskytne víc detailů o obou těchto applikacích, jakmile se bude blížit datum jejich vydání a zároveň bude dále pracovat na tom, aby mělo velké množství mobilních applikací cílících na rozdílné publikum a různé skupiny hráčů.

·         NX: Nintendo původně oznámilo, že více informací o svém chystaném herním systému, nesoucím kódové označení NX, zveřejní ještě letos. Jako první oznámení teď přišlo potvrzení vydání tohoto hardwaru na březen roku 2017. Dále bylo řečeno, že se NX neobjeví na nadcházející výstavě E3 v Los Angeles a bude odhaleno až později během tohoto roku.

 

·         The Legend of Zelda: Nejnovější přírůstek do klasické série nakonec vyjde ve stejnou dobu jak pro konzoli Wii U, tak pro nové NX a obě verze hry jsou vyvíjeny zároveň. Protože vývojáři ale potřebují na doladění všech detailů více času, hra vyjde až v roce 2017, ale Nintendo prezentace na letošní výstavě E3 se na ní bude výrazněji soustředit.

 

·         E3: Nintendo mění svou prezentaci na výstavě E3 každý rok. Letos v červnu se pak bude Nintendo soustředit právě na novou The Legend of Zelda hru. Wii U verze tohoto titulu bude poprvé hratelná právě na letošní E3 a půjde o jediný hratelný titul, který s sebou na tuto výstavu přiveze. Cílem tohoto rozhodnutí je zanechat v účastnících výstavy plnohodnotný dojem z tohoto titulu. Další informace o účasti společnosti Nintendo na E3 budou oznámeny v blízké budoucnosti.

 

Dobývání trhu mobilních applikací, nová generace hardwaru, další přírůstek do milované herní série a první vlaštovka z E3 láká na skvělou herní budoucnost se společností Nintendo!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.