Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 11. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Nintendo a Capcom odsouhlasili spolupráci na připravovaném titulu Monster Hunter™ 3 Ultimate, jehož vydání je plánováno exkluzivně pro Nintendo 3DS a Wii U napříč Evropou na březen 2013. Podle podmínek dohody bude Nintendo zodpovídat za obchod, marketing a distribuci napříč evropským regionem a v Austrálii, zatímco Capcom zůstane v roli vydavatele. 

Monster Hunter 3 Ultimate využívá unikátních funkcí Wii U a Nintenda 3DS, aby poskytlo hráčům opravdu intuitivní zážitek ze hry. Nová volitelná funkce Target Camera usnadňuje rychlé zaměření na blízká monstra pomocí jednoduchého zmáčknutí tlačítka L. Rychlý přístup k ve hře zabudovaným záznamům, zbraním, mapám a minihrám je umožněn skrze dotykové displeje obou platforem. Také vysoce kvalitní grafika Wii U a 3D zobrazení na Nintendu 3DS nabídne hráčům senzační prostor pro objevování herního světa. Výhodou, kterou přináší přenosné Nintendo 3DS je, že si hráči mohou vyměňovat své  guild cards, které obsahují informace o jejich lovu, s ostatními přes StreetPass.
Zážitek ze světa Monster Hunter si můžete užívat sami, nebo v lokální multiplayer módu s až třemi dalšími uživateli Nintenda 3DS. A jak zjistit, že jsou poblíž vás nějací další Hunters se kterými byste se ve svém dobrodružství mohli potkat? To umožňuje nová funkce local Nintendo 3DS search. Hráči na Wii U budou moci uspořádat hunting parties až pro čtyři hráče online nebo si užít lov s hráči na Nintendu 3DS přes lokální bezdrátové připojení. Fanoušci, kteří vlastní Wii U I Nintendo 3DS a kopii hry pro oba systémy, si vyzkouší i výhodu kompatibility mezi nimi. Díky možnosti uložit si hru vzájemně z jedné platformy do druhé si můžete vzít svůj lov na cesty i mimo obývací pokoj.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.