Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

5. 9. 2014, Nintendo, Novinka, Wii U
 

Nintendo Direct dnes zveřejnil některé zajímavé detaily hry Bayonetta 2, která vyjde exkluzivně pro Wii U a oznámilo evropské datum vydání hry, které je určeno na 24. října.  Nintendo také představilo Bayonetta 2 First Print Edition – vydání určené exkluzivně pro Evropu –  které obsahuje disk hry Bayonetta 2 a také remake Wii U Bayonetta Navíc zde můžete najít ještě art book The Art of Bayonetta 2 ve speciálním koženém obalu s 3D efekty, který věrně kopíruje knihu The Hierarchy of Laguna – knihu, která vykresluje andělské nepřátele, jež Bayonetta potká na svých dobrodružstvích.  

Ke koupi si budou evropští fanoušci moci vybrat jednu ze tří edic: nejnověji oznámené  First Print Edition, Special Edition – která bude  obsahovat disk Bayonetta 2 i Bayonetta a nebo samostatné hry Bayonetta 2.  Navíc je možné zakoupit si digitální verzi hry – kdo si takto koupí jeden z titulů (Bayonetta 2 nebo Bayonetta), získá druhý za speciální zlevněnou cenu.

Kromě toho Nintendo také v online kooperativním módu Tag Climax představilo novou hratelnou postavu – Rodina, a ukázalo první záběry z multiplayerové akce.

Nintendo Direct poskytl mnoho podrobnějších informací o již dříve oznámených prvcích hry, mezi které můžeme zařadit: postavy, dějovou linii, bojová umění, zbraně, kouzla, speciální Torture Attacky a nové schopnosti Umbran Climax. Diváci se dozví více o výzvách které čekají v komnatách Muspelheim. Dozví se, jak funguje systém hodnocení, jak utratit jejich těžce získané svatozáře za různé předměty a schopnosti, nebo jak vylepšit své zbraně. Každý, kdo se chce protivníkům postavit ve velkém stylu, se na to rozhodně musí podívat.

Nechte se okouzlit Bayonettou 2 ještě dříve, než si ji budete moci 24. října koupit a podívejte se na nový Nintendo Direct věnovaný této hře na: https://microsite.nintendo-europe.com/bayonetta2/en_GB/

 

Pro více informací sledujte náš web http://www.mojenintendo.cz či facebook https://www.facebook.com/NintendoclubCZ.

 

 

-konec-E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.