Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 4. 2018, Nintendo, Nintendo Labo, Tiskové zprávy
 

Vyzkoušejte Nintendo Labo, novou sérii interaktivních možností tvořit, hrát a objevovat navrženou k inspiraci, jak kreativních myslí tak hravých srdcí. V Evropě je dostupné právě ode dneška. Společně s konzolí Nintendo Switch*, soupravy Nintendo Labo nabízí nástroje a technologie k samostatnému vytváření výtvorů, hraní si s nimi a odhalování, jak Nintendo Switch mění nápady ve skutečnost. 

S každou soupravou Nintendo Labo se stává stavění a objevování stejnou zábavou jako hraní, a proto se celá tato zkušenost dá rozdělit na tři hlavní části: Tvoření, Hraní a Objevování:

  • Tvoření: Sestavte si z kartonových archů interaktivní výtvory nazývané Toy-Con - například klavír s 13 klávesami, motorku, robotí oblek a další.
  • Hraní: Když jsou postavené, propojte Toy-Con výtvor s konzolí Nintendo Switch a ovladači Joy-Con různými kreativními způsoby a prožijte nové herní zážitky.
  • Objevování: Zjistěte, jak funguje technologie Nintendo Switch v kombinaci s  každým výtvorem Toy-Con. Pomocí módu Toy-Con Garage - přídavek obsažený v softwaru každé Nintendo Labo soupravy - si můžete najít nové způsoby, jak si hrát s vašimi Toy-Con výtvory, jako třeba zatáčet s RC Car modelem pomocí rybářského prutu nebo použít motorku jako hudební nástroj. Můžete si i navrhnout svůj vlastní Toy-Con výtvor pomocí materiálů, co najdete doma. Po sestavení si můžete upravit svůj Toy-Con výtvor polepit, pokreslit atd.

Naším cílem jsou úsměvy na tvářích všech, co na Nintendo šáhnou” řekl Satoru Shibata, ředitel Nintendo of Europe. “Nintendo Labo vyzývá všechny, co mají kreativní mysl a hravé srdce, aby tvořili, hráli si a objevovali novými způsoby s Nintendo Switch. Osobně doufám, že uvidím, jak se lidé baví pomocí souprav se svými rodinými příslušníky a velkým úsměvem na tváři.”

S Nintendo Labo se tvoření a objevování stává stejnou zábavou jako je hraní. Každý Toy-Con výtvor představuje vzrušující výzvy, a to v různých úrovních složitosti, takže každý výtvor je jedinečným zážitkem. Sestavování Toy-Con výtvorů je ještě zábavnější s rodinou a přáteli, kdy můžete spolupracovat a sdílet své dojmy z Nintendo Labo. Když je postaveno, tvořivci si mohou upravit své Toy-Con výtvory pomocí vlastních fix, samolepek a barev. Výtvor se tak stane vašim vlastním. Představivosti se meze nekladou. K dostání je také speciální Customisation Set, který obsahuje zábavné šablony, samolepky a pásky.

Nintendo Labo je k dostání v podobě dvou souprav: Variety Kit a Robot Kit. Obě soupravy obsahují  vše, co potřebujete k přivedení vašeho výtvoru k životu, včetně materiálů a odpovídajícího softwaru Nintendo Switch.

 

 

 

Varitey Kit

S Variety Kit si můžete vytvořit různé Toy-Con výtvory, včetně Toy-Con RC Car, Toy-Con Fishing Rod, Toy-Con House, Toy-Con Motorbike a Toy-Con Piano.

  • Toy-Con RC Car: RC Car model je poháněn vibracemi ovladačů Joy-Con a dokáže jet po trase reflexivní pásky pomocí pohybové kamery IR v pravém Joy-Con ovladači - dokonce i ve tmě. V soupravě najdete materiály na postavení dvou RC Car modelů, takže si ve dvou můžete zazávodit nebo proti sobě bojovat.**
  • Toy-Con Fishing Rod: Sestavte si fungující rybářský prut a jděte si zarybařit na obrazovce vaší konzole Nintendo Switch. Třeba chytíte nějakou exotickou rybu. Můžete se také podívat do Aquarium módu - do kterého se dostanete pomocí Toy-Con Piano - abyste se podívali na všechny ryby, které jste již chytili a nebo si navrhli svou vlastní pestrobarevnou rybu.
  • Toy-Con House: Vkládáním různorodých bloků do otvorů na stranách a spodní straně domku si můžete hrát s roztomilým tvorem z obrazovky konzole Nintendo Switch a nebo ho třeba krmit. Každý z bloků je rozpoznán pohybovou kamerou IR na pravém ovladači Joy-Con, který vložíte do horní části domku.
  • Toy-Con Motorbike: Přidejte plyn otočením pravého řidítka stejně jako v realitě. Můžete si dokonce vytvořit vlastní dráhy a závodit na nich.
  • Toy-Con Piano: Po sestavení krásného 13klávesového klavíru a vložení konzole Nintendo Switch společně s ovladači Joy-Con můžete skládat vlastní hudbu stisknutím různých kláves. Vložením jednotlivých šroubů dosáhnete nových zvukových efektů a tónů.

Robot Kit

  • Toy-Con Robot: Sestavte si vlastní robotí oblek, včetně batohu a hledí, a staňte se obřím robotem z obrazovky. Ničte budovy a UFO v Robot módu, měňte zvukové efekty pomocí Robo Studio a nebo si upravte svého herního robota v Hangáru. S dalším Nintendo Labo Robot Kit a setem ovladačů Joy-Con můžete bojovat i proti sobě s kamarádem v multiplayer módu pomocí jen jedné konzole Nintendo Switch.**

Pro více informací o Variety Kit, Robot Kit a příbězích o Nintendo Labo z rozhovorů s některými z jeho vývojářů navštivte oficiální stránku Nintendo Labo. Dále se podívejte na videa Nintendo Labo Workshop, kde děti a rodiče z [] reagují na svou první možnost tvořit, hrát si a objevovat.

Všechny novinky a originální nápady uživatelů Nintendo Labo můžete sledovat na oficálním Nintendo Labo YouTube kanálu.

Nintendo Labo, nová série interaktivních zážitků tvoření, hraní a objevování navržených k inspiraci tvořivých myslí a hravých srdcí, je nyní k dispozici v Evropě. Nintendo Labo je k dostání ve dvou soupravách: Variety Kit a Robot Kit. Obě soupravy obsahují vše, co potřebujete k přivedení vašeho Toy-Con výtvoru k život, včetně materiálu a odpovídajícího softwaru Nintendo Switch.

*Je nutné vlastnit konzoli Nintendo Switch, která se prodává odděleně.

**Je potřeba další set ovladačů Joy-Con, které se prodávají odděleně.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.