Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 4. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

V novém Nintendo Direct byl včera ohlášen celý seznam novinek pro Nintendo 3DS. Třešničkou na dortu pro mnoho fanoušků je nová hra série The Legend of Zelda zasazená do světa The Legend of Zelda: A Link to the Past a je plánována na konec roku. Fanoušky také jistě nadchne, že je pro Nintendo 3DS ve vývoji i hra ze série Yoshi´s Island.
A protože Luigi je patronem letošního roku, bylo oznámeno i několik novinek, které uvádí právě jeho v hlavní roli. Jsou mezi nimi tituly jako Mario & Luigi: Dream Team Bros., Mario Golf: World Tour a nový titul série Mario Party. Pro Wii U bylo ohlášeno několik detailů o New Super Luigi U, který vyjde letošní léto.
Pro shlédnutí celého Nintendo Direct navštivte: http://nintendo.co.uk/nintendodirect.
Zde jsou podrobnosti ohledně ohlášených novinek:
Nintendo 3DS
• Nová hra série The Legend of Zelda: Vývojáři Nintenda pracují na nové hře zasazené ve světě The Legend of Zelda: A Link to the Past, který vyšel pro NES v roce 1992. Hra využívá 3D funkce Nintenda 3DS a umožňuje Linkovi stát se malbou a procházet tak zdmi. 3D video této nové hry bude dostupné na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS brzy pro Nintendo Direct. Vydání hry je plánováno na konec roku 2013.
• Nová hra série Yoshi´s Island: Třetí titul milované série míří na Nintendo 3DS. Yoshi a Baby Mario jsou zpět se svými třepotavými skoky, rozbíjením země a házením vajec a dalšími triky přímo pro Nintendo 3DS. Další podrobnosti o hře a nových funkcích budou ohlášeny později.
• Mario & Luigi: Dream Team Bros.: Hra je situována na záhadný ostrov a vyzývá Maria na cestu, která vede mezi reálným světem a Luigiho sny, aby zachránil princeznu Peach. Hra bude dostupná v obchodech i v Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS od 12. července.
• Donkey Kong Country Returns 3D: Tato handheld verze původního super hitu pro Wii přináší osm nových úrovní, které si mohou hráči vychutnat po dokončení hlavní části hry a nový mód optimalizovaný pro mechaniku handheldu. Hra bude dostupná na pultech obchodů i v Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS od 24. května. 
• Mario and Donkey Kong: Minis on the Move: Tato hra dostupná skrze Nintendo eShop vyzývá hráče, aby skládali dlaždice na spodní obrazovce a vedli tak postavy do cíle na horní obrazovce. Hra nabízí více než 180 úrovní ve čtyřech různých módech. Hráči mohou také vytvářet a nahrávat jejich vlastní úrovně a hrát ty, které vytvořil kdokoliv jiný na světě. tato hra bude dostupná od 9. května.
• Animal Crossing: New Leaf Hardware Bundle: Speciálně upravené Nintendo 3DS XL má na obalu artwork ze hry Animal Crossing: New Leaf a bude dostupné spolu s předinstalovanou hrou 14. června, stejně jako samostatná verze hry. O nejnovějších akcích ze hry se můžete dozvědět z oficiálního Twitteru a Facebooku.
• Mario Golf: World Tour: Hráči, kteří připojí svůj systém Nintendo 3DS na internet si mohou zahrát závodní real-time multiplayer proti komukoliv z celého světa. Hra je plánována na letošní léto.
• Two games in The Legend of Zelda series for Virtual Console: The Legend of Zelda: Oracle of Ages a The Legend of Zelda: Oracle of Seasons míří na Virtual Console pro Nintendo 3DS. Hry, které byly původně vyvinuty Capcomem a vydány pro Game Boy Color v roce 2001. Obě hry jsou propojeny – hraním jedné otevíráte skryté části té druhé. Obě hry jsou plánovány pro Nintendo eShop na 30. května.
• Party like it’s the Year of Luigi: Nová hra v sérii Mario Party by měla přijít na Nintendo 3DS příští zimu. Hra přináší sedm různých her, každou se svými pravidly. Hra nabídne 81 nových miniher, které otestují vaši rychlost, koncentraci a štěstí. 
• Professor Layton and the Azran Legacy: Třetí hra z druhé trilogie Professor Layton přináší příběh, ve kterém profesor cestuje po světě a řeší hádanky pradávných civilizací. Hra bude vydána později v tomto roce.
• Nintendo eShop trio od LEVEL-5: LEVEL-5 shromáždili kolekci Japanských top vývojářů, aby vytvořili originální hru, která zamíří do Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS. THE STARSHIP DAMREY, od Kazuya Asano a Takemaru Abiko, postaví hráče do napínavého dobrodružství, kde budou muset hledat informace, aby objevili pravdivé verze jejich příběhu. V BUGS vs. TANKS! od tvůrce Keiji Inafune, ovládají hráči malý přizpůsobitelný tank v bitvě proti hejnu obrovského hmyzu. V ATTACK OF THE FRIDAY MONSTERS! A TOKYO TALE od Kaz Ayabe, na sebe hráči vezmou roli mladého chlapce, který žije mezi monstery z Japonské TV show. 
• Shin Megami Tensei IV: Hra vyvinutá exkluzivně pro Nintendo 3DS s nahranými dialogy, 3D a StreetPass funkcemi byla také ohlášena pro Evropu.
Wii U 
• EarthBound: Původní hra byla vydána pro Super NES, ale nikdy nebyla vydána v Evropě. Nyní se chystá pro Virtual Console. Přesné datum bude ohlášeno později. 
• New Super Luigi U: Ti co vlastní Wii U si mohou objednat a stáhnout obsah pro New Super Mario Bros. U (kopie hry je pro stažení nezbytná). Získají tak 82 nových úrovní a nových dobrodružství s Luigim, který vyskočí ještě o něco výš než Mario, ale má potom problém z letu zastavit. Mnoho úrovní začíná se 100 vteřinami na hodinách a je vybaveno složitými překážkami. New Super Luigi U je plánován na toto léto v rámci roku Luigiho.
• Wii U Spring System Update: Update, který bude dostupný příští týden, přinese nové funkce a zlepšení těch stávajících. Zkrátí se čas nutný pro čekání při přepínání mezi aplikacemi či při návratu do hlavního menu. Druhý den poté, co bude dostupný Sytem Update, bude vydána Wii U Panorama View, dostupná skrze Wii U Nintendo eShop. Aplikaci bude možné vyzkoušet díky free demu. Dále bude spuštěn servis Wii U Virtual Console.
• Pikmin 3: Kromě nového Rock Pikmina bude v nové hře také létající Winged Pikmin, který následuje hráče a může nosit věci vzduchem. Hra bude dostupná během pár měsíců, můžete se těšit! 
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.