Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 5. 2013, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Nová hra od Segy ze série s ježkem Sonicem vyjde exkluzivně pro Wii U a Nintendo 3DS, jak již prozradil, spolu s dalšími detaily spolupráce se Segou, prezident Nintenda, Satoru Iwata, během nejnovějšího vysílání Nintenda Direct. Další novinkou bude Sonic Lost World, nová akční adventura, o které se více informací dozvíme před videoherní show E3 2013, která začíná 11. června.  
Nintendo Direct také ohlásilo další přírůstek do série Mario & Sonic, první vydání pro konzoli Wii U z této série, a data vydání her Pikmin 3, The Wonderful 101 a New Super Luigi U.
“Jsme velmi  rádi, že se nám podařilo toto partnerství ze Segou a můžeme tak hráčům představit další hry ze série s ježkem Sonicem pro konzole od Nintenda,” říká Laurent Fischer, Managing Director of European Marketing and PR z Nintendo of Europe. “Doufáme, že fanoušci se stejně jako my těší na ohlášení dalších detailů před E3."
Pro shlédnutí celého vysílání Nintendo Direct navštivte http://nintendo.co.uk/nintendodirect. 
Přehled ohlášených novinek o Wii U:
•    Nová hra ze série Mario & Sonic: Hra přinese širokou škálu sportů jako například curling, lyžování, párové krasobruslení nebo snowboardingový slopestyle. Podle hry pak budete moci používat ovladač Wii Remote Plus, Wii U GamePad nebo obojí. Navíc k realistickým událostem  nabídne hra také pohyby, které jsou možné pouze v herním světě Sonica a Maria. Detaily ohledně vydání budou ohlášeny později. 
•    New Super Luigi U: Stahovatelný obsah pro New Super Mario Bros. U, který přichází s tématem roku Luigiho nabídne hráčům 82 nových úrovní. Mimo to nabídne také novou postavu pro multiplayer mód - Nabbita, který krade věci z Toad Houses. New Super Luigi U vyjde jako stahovatelný pro New Super Mario Bros. U na Nintendo eShopu 20. června. K příležitosti roku Luigiho nabídne Nintendo také samostatně balenou verzi New Super Luigi U, která nevyžaduje mít již hru New Super Mario Bros. U. Ta bude stejně jako stahovatelná verze na trhu od 26. července a bude dostupná pouze po omezenou dobu. 
•    The Wonderful 101: Akční adventura plná superhrdinů od Platinum Games přichází na trh 23. srpna. Další detaily o hře budou dostupné postupně až do vydání hry. 
•    Pikmin 3: Nové postavy Alph, Brittany a Charlie převezmou štafetu od Olimara, hlavní postavy, které byla  ústřední v minulých hrách série Pikmin. Další ohlášenou novinkou bylo použití GamePadu (který se ve hře nazývá KopPad), na kterém mohou hráči vidět celkovou mapu a rozpoznat, co mají jednotlivé postavy a Pikmin za lubem. Pikmin 3přichází na pulty evropských obchodů 26. července.
•    Game & Wario: Hra, které vyjde v Evropě 28. června zahrnuje 16 her, které nabídnou různé způsoby použití GamePadu. Nově představené hry jsou: ISLANDS, ve které můžou dva až pět hráčů vypouštět malé příšerky, zvané Fronks na ostrovy a do moře a sbírat s nimi body; PATCHWORK, hra s puzzle která testuje, jak umí hráči rozpoznávat vzorce a KUNG-FU, ve které musí hráči pomoci Young Cricket navigovat bezpečný směr za pomoci pohledu na TV obrazovku a horního pohledu na GamePad. Více detailů o hře nabídnou právě zveřejněné Iwata Asks na http://nintendo.co.uk/iwataasks.
•    RESIDENT EVIL REVELATIONS: Survival horor od Capcomu přichází na pulty obchodů a do Nintendo eShopu 24. května. Hra, která byla původně vydána pro  Nintendo 3DS, nabídne ve verzi pro Wii U updatovanou HD grafiku, ovládání na GamePadu a nový obsah. Hra je kompatibilní s Miiverse a demoverze je nyní dostupná ke stažení na Nintendo eShopu.
Informace o dalším softwaru připravovaným pro Wii U budou odhaleny zvlášť v období okolo veletrhu E3.
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. Pro informace v anglickém jazyce navštivte: http://nintendo.co.uk/nintendodirect, http://wiiu.co.uk, http://www.youtube.com/user/nintendoukofficial, https://twitter.com/nintendoeurope

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.