Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 12. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Během Nintendo Direct, které včera proběhlo, představilo Nintendo jednu ze svých nejpopulárnějších postav a nejvýznamnější tituly, chystané pro rok 2014 na Wii U, ve kterých by se měla objevit. Rosalina ze série Super Mario Galaxy bude hratelná v Super Smash Bros. i Mario Kart 8. Nintendo také ohlásilo Wii U hru pro 2014, která je vyvíjena Tecmo Koei. Ta představí akcí nabitou sérii Warriors zasazenou do světa The Legend of Zelda, která má zatím pracovní název Hyrule Warriors. Tento titul je samostatným projektem série The Legend of Zelda pro Wii U, na kterém pracuje dlouholetý producent série Eiji Aonuma  se svým týmem.
Kromě potvrzení termínu vydání očekávaných titulů Donkey Kong Country: Tropical Freeze pro Wii U a Professor Layton vs. Phoenix Wright: Ace Attorney pro Nintendo 3DS,  představili Nintendo President Satoru Iwata a Nintendo of Europe President Satoru Shibata další vánoční překvapení, mezi kterými nechybí ani golf vydaný pro  Wii Sports Club a nový titul, který míchá výzvy klasických videoher s názvem NES Remix. Oba tituly jsou dostupné na Nintendo eShopu.
Nintendo 3DS bude i v roce 2014 přinášet další zajímavé tituly, jak je vidět z ohlášených detailů o Yoshi’s New Island a o novém Kirbyho dobrodružství. Fanoušci si mohou prohlídnout celý Nintendo Direct na: http://nintendo.co.uk/nintendodirect. 
Wii U novinky
•    Super Smash Bros.: Rosalina, která byla představena v Super Mario Galaxy pro Wii a překvapivě se objevila v novém SUPER MARIO 3D WORLD pro Wii U bude hratelnou postavou spolu se svým přítelem Lumou. Úrovně ukázané v Nintendo Direct zahrnovali i jednu, založenou na Rainbow Road ze série Mario Kart. Hra bude vycházet na Wii U i Nintendo 3DS v roce 2014.
•    Mario Kart 8: Zahrnuje nové hratelné postavy – Rosalinu a různé další „Baby“ postavy, jako je Baby Mario a Baby Luigi. Nové úrovně zahrnují i letiště, poušť nebo level vysoko v mracích, nechybí ani nová vozidla včetně UFO, čtyřkolky, závodní motokáry i motorky. Vydání hry je plánováno na jaro 2014.
•    Hyrule Warriors (pracovní název): Nový titul, který přináší akční hru ze série Warriors od Tecmo Koei do světa The Legend of Zelda vyjde na Wii U v roce 2014. V Nintendu Direct je k vidění první trailer.  
•    Donkey Kong Country: Tropical Freeze: Nejnovější dobrodružství s oblíbeným opičákem vyjde 21. února. Odehrává se napříč šesti vzdálenými ostrovy naplněnými různorodými úrovněmi. Na pomoc přichází  Donkey Kongovi Cranky Kong, který se přidá k týmu Donkey, Diddy a Dixie – jako hratelná postava, nejstarší s Kongovi rodiny, která má unikátní útočné pohyby. Nový speciální pohyb Kong POW, který získá postava při nasbírání 100 banánů umožní, že všichni nepřátelé se budou na obrazovce proměňovat v předměty! 
•    Golf přichází mezi sporty Wii Sports Club: Připravte se na odpal, Wii Sports Club představuje další sport - Golf. Nabízí realističtější zážitky než jeho předloha z Wii Sports. Golf nabízí hráčům zkontrolovat si terén i směr větru na TV obrazovce před tím,  než se přichystají na odpal mávnutím své golfové hole – ovladače Wii Remote Plus. Míček mohou navíc  vidět na GamePadu, položeném na zemi. Golf přináší také multiplayer funkci a je vydán ve 24 hodinové trial verzi, takže si hráči mohou hru vyzkoušet podobně jako tenis a bowling ještě před jejich nakoupením. Boxing a Baseball budou k dispozici později v 2014
•    NES Remix: Tento exkluzivní titul je od dnešního dne dostupný na Nintendo eShopu pro Wii  a přináší ty nejlepší momenty z titulů vydaných pro Nintendo Entertainment System. NES Remix představuje 16 různých her, od Super Mario Bros. po Donkey Kong, přebírá nejlepší části her a vylepšuje je novými zápletkami a výzvami. Navíc, aby bylo možné si úrovně užít také v původním zpracování pro NES, ‘Remix Stages’ jsou rychlé úrovně, které byly přizpůsobeny z původních novými elementy. Hra je kompatibilní s Miiverse. 
•    Sonic otvírá svět Yoshiho: Dvě stažitelné úrovně přichází na Wii U verzi Sonic Lost World. V Yoshi’s Island Zone, která je zdarma ke stažení z Nintendo eShopu pro všechny majitele hry Sonic Lost World, se otvírá Sonicův a Yoshiho svět plný trubek, mincí, Shy Guys, Piranha Plants a spojuje se se Sonicovým, aby přinesl nové úrovně v Yoshiho stylu. V rámci mise musí závodit Sonic napříč novou úrovní a zachránit Yoshi tím, že najde jejich vejce. Druhá DLC hra s Nintendo tématikou pro Sonic Lost World. Ta přichází hned zkraje nového roku s úrovní, která bude založena na sérii The Legend of Zelda.
•    Schůzka s Dr. Luigim: Další exkluzivní stahovatelný obsah v Nintendo eShopu pro Wii U vidí Lugiho v doktorském obleku. Podobně jako u klasické hry Dr. Mario, Dr. Luigi vyžaduje, aby hráči sestavili barevné pilulky a zničili všechny viry. Dr. Luigi nabízí různé nastavení úrovní a útoků v multiplayeru. Dr. Luigi je plánován na 15. ledna 2014. Dále k prodloužení roku Luigiho bude dostupný Luigi’s Mansion 2 Diorama v Club Nintendo Stars katalogu do vyprodání zásob. 
Nintendo 3DS novinky
•    Professor Layton vs. Phoenix Wright: Ace Attorney: Dva gentlemani videoherního průmyslu přichází, aby nezůstala jediná hádanka nevyřešená v novém dobrodružství. Příběh začíná v Londýně, kde dívka Espella, která je pronásledována čarodějnicemi, se snaží vyhledat pomoc Professora Laytona. Zatímco ona sama byla osočena, že je čarodějnicí, potřebuje také dobrého právníka. Hra přichází na trh 28. března 2014.
•    Yoshi’s New Island: Poslední ze série Yoshi’s Island, produkovaný nikým jiným než Takashi Tezukou, kreativním ředitelem originálu pro Super NES original. Hra přichází na trh na jaře 2014. 
•    Kirbyho nové dobrodružství pro Nintendo 3DS: Kirbyho nejnovější dobrodružství, které přichází na trh se jmenuje Kirby: Triple Deluxe. Tato plošinovka využívá hloubky stereoskopické obrazovky Nintenda 3DS a dovoluje Kirbymu pohyb zepředu dozadu, aby se vyhnul nepřátelům a řešil puzzle. Kirby může také využívat novou schopnost Hypernova, nová verze jeho schopnosti. Hra zahrnuje přes 20 různých typů schopností, některé z nich jsou úplně nové právě pro tuto hru. Kirby: Triple Deluxe také přináší dva nové herní módy – Kirby Fighters nechá vybrat až 4 hráče z nových schopností  a odhalit je v bitvě proti ostatním hráčům. Dedede’s Drum Dash je hra s rytmem, ve které mají hráči stiskávat tlačítka v souladu s Kirbyho známými písničkami během skákání a sbírání mincí. 
•    Pokémon Bank a Poké Transporter: Pokémon Bank, kompatibilní s Pokémon X a Pokémon Y, umožní hráčům sbírat až 3,000 Pokémonů z různých her, zatímco Poké Transporter umožní fanouškům vzít chyceného Pokémona a transformovat ho do Pokémon Black a Pokémon White nebo do Pokémon Black 2 a Pokémon White 2 a nebo také do Pokémon X a Pokémon Y. Pokémon Bank a Poké Transporter budou dostupné na Nintendo eShopu od 27. prosince spolu s instruktážním videem, které vysvětluje jak program funguje. Fanoušci mohou vyzkoušet 30denní verzi zdarma kdykoliv od 31. ledna 2014, a pokud se dostanou do jejich Pokémon Bank schránky do  30. září 2014, mohou získat vzácného Pokémona Celebi jako speciální dárek.
•    Připoj se k Nintendo Network Promotion: Po updatu, který byl 10. prosince mohou majitelé Nintenda 3DS, kteří si registrovali své Nintendo Network ID do systému nebo propojili své ID z Wii U konzole získat zdarma kód pro Game Boy Color klasiku Super Mario Bros. Deluxe na Nintendo 3DS Virtual Console, pokud se zaregistrují do 31. ledna 2014- Kódy pak budou zaslány mezi 13. a 28. únorem.na registrovanou emailovou adresu.  
•    SUPER MARIO 3D LAND akce: Pro účast na této promo akci je potřeba, aby se vlastník Nintendo 3DS nebo Nintendo 3DS XL zaregistroval svou konzoli a objednal jednu z 15 vybraných her z Nintendo Clubu do 13. ledna, poté může požádat o stahovatelný kód pro SUPER MARIO 3D LAND do 13. února 2014 (23:59 CET). Účastníci pak mohou využít svůj kód a stáhnout si hru z Nintendo eShopu do Nintenda 3DS, Nintenda 3DS XL nebo Nintenda 2DS do 13. března 2014 (23:59 CET). 
Pro více informací navštivte:
Nintendo Direct website http://nintendo.co.uk/nintendodirect
Nintendo webové stránky v českém jazyce: www.mojenintendo.cz
Facebook: https://www.facebook.com/nintendoclubcz?fref=ts 
Twitter: @Conquest CZE

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.