Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 11. 2012, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Pouze pár dní zbývá do uvedení nové herní konzole Wii U na trh, představí se na pultech obchodů již 30. listopadu 2012. Tato nejnovější domácí herní konzole od Nintenda je ve full HD a díky inovativnímu Wii U GamePad ovladači, nabízí mnohem větší výběr a různorodost vašeho hraní než kdykoliv dříve. Wii U GamePad ovladač nabízí integrovanou druhou obrazovku a zároveň může s určitým druhem her být užíván nezávisle na TV obrazovce, rovněž disponuje plným pohybovým ovládáním, vestavěnou kamerou, mikrofonem a stylusem pro lepší ovládání dotekové obrazovky.

 
Během launche tento pátek budete mít na výběr z nejsilnějšího line-upu her v historii Nintenda, zahrnujícím 24 titulů včetně oblíbeného New Super Mario Bros. U a Nintendo Land, stejně tak exkluzivní tituly třetích stran jako velmi očekávaný ZombiU od Ubisoftu.
 
New Super Mario Bros. U je zcela nová 2D plošinovka představující obrovský svět plný osobitých Mariovských prvků. Wii U GamePad může používat jeden hráč se zapnutou TV obrazovkou, ale může zároveň být nápomocen dalším hráčům hrajícím kooperativně. V Nintendo Land je každá z 12ti parkových atrakcí založena na populárních Nintendo sériích. Každá atrakce představuje samostatnou hru s množstvím levelů a gameplay modů, ukazující možnosti Wii U v mnoha směrech. Atrakce jako Mario Chase a Luigi’s Ghost Mansion vytváří novou dynamiku multiplayerového hraní přidělováním různých rolí hráčům hrajícím na GamePadu a těm hrajícím s Wii Remote ovladači.
 
Konzole Wii U bude dostupná ve 3 různých verzích. Wii U Basic Pack obsahuje Wii U konzoli s 8 GB interní flash pamětí * a Wii U GamePad, obojí v bílé barvě. Wii U Premium Pack obsahuje černou konzoli Wii U, Wii U Gamepad a 32 GB interní flash paměť * nabízející více místa pro stahovatelný digitální obsah. Premium Pack také obsahuje stojánek pro Wii U Gamepad a konzoli, nabíjecí kolíbku pro Wii U Gamepad, sensor bar a hru Nintendo Land. ZombiU Premium Pack je speciální limitovaná edice zahrnující hru ZombiU a černý Wii U Pro Controller. Oba dva Premium packy také obsahují věrnostní program Nintendo Network Premium. Všechny 3 balení také obsahují HDMI kabel a AC adapter pro konzoli a Wii U GamePad.
 
V okamžiku kdy připojíte vaší konzoli k Internetu, otevře se vám mimo nového způsobu hraní, také množství onlinového a mimo herního obsahu. V pátek 30.11.2012 proběhne systémový update **, který zpřístupní Wii U hráčům přístup do inovativních aplikací jako je Miiverse, Nintendo eShop, Wii U Chat a speciální internetový prohlížeč.
 
Miiverse je zcela nový komunikační systém, který vám umožní sdílet zážitky, objevovat nový herní obsah a diskutovat o hrách s jinými hráči z celého světa. Nintendo eShop je digitální obchod pro Wii U, který nabídne různorodý obsah včetně exkluzivních her, herních demo, trailerů a digitálně distribuovaných her. Wii U Chat využívá vestavěných možností Wii U GamePadu jež umožní jedinečnou formu real-time video chatu s přáteli pomocí TV obrazovky. Internetový prohlížeč zpřístupní rychlé surfování na internetu z pohodlí vaší pohovky používáním GamePadu pro vyhledávání a zobrazí internetový obsah celé rodině na TV obrazovce. Rodiče mohou také využít Rodičovského zámku a rozhodnout tak k jakému onlinovému i offlinovému obsahu budou mít jejich děti na Wii U přístup.
 
Po provedení systémového updatu Wii U, budou stávající majitelé Wii mít možnost udělat také systémový transfer ***, umožňující přenos obsahu mezi konzolemi Wii a Wii U jako např. WiiWare a Virtual Console her. Ti kteří již vlastní konzoli Wii budou potěšeni tím, že veškeré příslušenství z Wii je kompatibilní také s konzolí Wii U. Pro ty kteří zatím nemají doma Wii Nintendo vytvořilo Wii Remote Plus Additional Set zahrnující ovladač Wii Remote Plus, Nunchak a sensor bar.
 
Ať již hrajete sami nebo s přáteli, Nintendo přinese zcela nové zážitky do vašeho obývacího pokoje v okamžiku kdy uvede na trh Wii U napříč Evropou a to 30. listopadu 2012.
 
 
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz
Zároveň můžete navštívit i oficiální stránky Wii U http://wiiu.co.uk a Nintendo Support stránku http://support.nintendo.co.uk
 
 
* Část interní paměti je vyhrazena pro systémová data. Po instalaci updatu bude volné místo na Wii U Basic Packu cca 3GB a cca 25 GB u Wii U Premium Packů. Místo na disku je možné rozšířit externím USB diskem. Wii U podporuje USB hard disky se samo napájecím USB zdrojem. Více informací o kompatibilních USB discích naleznete na:  http://www.nintendo.co.uk/Support/Wii-U/Wii-U-666719.html 
 
** K provedení systémového updatu musí být konzole Wii U připojena k internetu. Díky množství nových vlastností a aplikací může update zabrat více času po prvním zapnutí konzole (některým uživatelům může trvat hodinu a déle než stáhnou a nainstalují požadovaný update). Během stahování a instalace se konzole nesmí vypínat ani odpojovat od internetu. Pro více informací navštivte oficiální stránky http://www.nintendo.co.uk/Support/Wii-U/Wii-U-666719.html
 
*** Doba kterou trvá transfer z Wii konzole na Wii U se liší podle objemu dat která převádíte. Během transferu dat se nesmí konzole vypínat. Pro více informací navštivte oficiální stránky http://www.nintendo.co.uk/Support/Wii-U/Wii-U-666719.html


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.