Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 6. 2015, Nintendo, Novinky, Tiskové zprávy
 

V průběhu veletrhu E3 2015 v Los Angeles, bude Nintendo fanouškům nabízet celou řadu způsobů, jak sledovat akci i v Evropě. V sérii Nintendo Treehouse: Live instalments a na Nintendo Digital Event 16. června budou vkládány play-by-play detaily přímého přenosu E3 Nintendo:

Neděle 14.června

Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS a Wii U - nový obsah se blíží.

Nalaďte speciální video prezentace pořádané Masahiro Sakurai v neděli 14.června v 16:40 přes web Nintendo of Europe’s E3 2015  nebo Twitch tv.

Nintendo World Championships 2015 Pre-Show:

Na Nintendo Treehouse: Live instalments bude vysílána celá show všech akcí Nintendo World Championships 2015. Show  bude přibližně od 23:35 a lze ji sledovat pomocí Twicth tv.

Neděle 14.června / pondělí 15.června

Nintendo World Championships 2015:

Poprvé za 25 let, bude Nintendo World Champion stoupat. Osm vítězů z regionálních kvalifikačních kol po celé USA se bude snažit dosáhnout korunovace a získat titul NINTENDO mistr světa 2015. V neděli 14. června v čase od 23: 35 můžete sledovat předturnaje Nintendo Treehouse: Live instalments na Twitch tv a dále pak v pondělí 15. června hlavní turnaje mezi 00:00 - 03:00.

Úterý 16. června / středa 17. června

Nintendo Digital Event:

Nintendo zprávy o připravovaných hrách a zkušenosti přímo od zdroje, můžete získaz přes Nintendo Digital Event video prezentaci.

Nalaďte se na http://e3.nintendo-europe.com nebo Twitch v 18:00 na živé zpravodajství.

Nintendo Treehouse: Live @ E3:

Sledujte Nintendo Treehouse: Live @ E3, o produktech Nintendo přímo z výstavní plochy E3. Přes Twitch tv sledujte živé hry a rozhovory s vývojáři. Nintendo Treehouse: Live @ E3 odstartuje ihned po Nintendo Digital Event.

Středa 17.červnu / čtvrtek 18.červen

Nintendo Treehouse: Live @ E3:

Druhý den výstavy bude k dispozici více her, které nebudou zobrazeny v našem stánku E3. Plán začátku je v 18:55. Sledujte živě prostřednictvím Twitch tv.

Čtvrtek 18.června / Pátek 19.června

Nintendo Treehouse: Live @ E3:

Finální přehlídka je naplánována na čtvrtek 18. června od 18:55. Zástupci z Nintendo Treehouse a vývojáři z Nintenda promluví o posledních poznámkách k programu E3 . Sledujte živě prostřednictvím Twitch tv.

Fanoušci z celé Evropy mohou najít svůj lokální Twitch kanál přes twitch.tv/team/Nintendo, a zde můžete získat přístup ke všem livestreamům přímo z USA.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.