Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

13. 11. 2015, 3DS, Nintendo, Novinky, Tiskové zprávy
 

Společnost Nintendo včera večer při svém nejnovějším Nintendo Directu odhalila detaily o několika chystaných titulech pro konzoli Wii U a zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Zveřejněna byla řada vzrušujících novinek. Cloud ze hry  FINAL FANTASY VII kupříkladu už brzy dostane možnost předvést své šermířské umění ve hře Super Smash Bros. Jako hratelná DLC postava. Mezi další významná oznámení patří odhalení hry The Legend of Zelda: Twilight Princess HD pro Wii U či návrat původních dílů Pokémon série – Pokémon Red Version, Pokémon Blue Version and Pokémon Yellow Version. Ty budou upravené o možnost bezdrátové komunikace a dostupné skrze Nintendo eShop pro všechna zařízení z rodiny Nitnendo 3DS, na který se můžeme těšit už 27. února. Celé Nintendo Direct video můžete shlédnout na webových stránkách http://nintendo.co.uk/nintendodirect.

Zde je přehled oznámení a novinek, kterých jsme se na včerejším Nintendo Directu dočkali:

 

Wii U a Nintendo 3DS

 • Přichází nový vyzyvatel!: Cloud Strife – Legendární hrdina z klasické RPG hry  FINAL FANTASY VII – již brzy vstoupí na bojiště hry Super Smash Bros. jako hratelný bojovník. Pro tuto hru se pak v prosinci chystá také poslední speciální vysílání, které by mělo odhalit další chystané novinky. Více informací naleznete na webových stránkách http://www.smashbros.com/en-uk/dlc

 • Animal Crossing amiibo figurky: Resetti, Blathers, Celeste a Kicks rozšíří během roku 2016 řady Animal Crossing amiibo figurek.

  Wii U

 • The Legend of Zelda: Twilight Princess HD: Původne vydaná pro konzole Wii a Nintendo GameCube v roce 2006 je hra The Legend of Zelda: Twilight Princess HD jednou z nejlépe hodnocených her The Legend of Zelda série. Nové verze tohoto titulu pro konzoli Wii U se dočkáme už 4. března v balíčku s detailně zpracovanou amiibo figurkou Linka v jeho vlčí podobě s Midnou na jeho hřbetu a oficiálním soundtrackem. Hra bude kompatibilní také s pěticí dalších The Legend of Zelda amiibo figurek ze Super Smash Bros. série.

 • The Legend of Zelda for Wii U (jméno není finální): Příští rok budeme slavit třicáté výročí série The Legend of Zelda a při této příležitosti se můžeme těšit na další díl série pro konzoli Wii U. Během včerejšího Nintendo Directu bylo odhaleno, že některá uložená data ze hry  Legend of Zelda: Twilight Princess HD uložená na Wolf Link amiibo figurce bude možné přenést do tohoto nového titulu. Nedočkavcům by pak čekání měla usnadnit dvojice novinek pro Wii U Virtual Console, kterými jsou The Legend of Zelda: Phantom Hourglass a The Legend of Zelda: Spirit Tracks. Každou hru si můžete zakoupit za 9,99 Euro. Až do 19. listopadu ale při nákupu jedné dostanete možnost zakoupit si tu druhou na stejnou konzoli Wii U se slevou 50%.  

 • Pokkén Tournament: Spolupráce Pokémon Company a BANDAI Namco Entertainment přivedla Pokémony do bojových arén ve hře Pokkén Tournament. Pokud si navíc v kamenném obchodu zakoupíte first-run verzi hry, získáte limitovanou Shadow Mewtwo amiibo kartu, která vám po příložení k Wii U GamePadu okamžitě zpřístupní tohoto speciálního bojovníka.  Pokkén Tournament vyjde na jaře roku 2016.

 • Star Fox Zero: V tomto novém počátku pro Star Fox série budete pilotovat rozličné stroje s Foxem a jeho klasickou bandou za pomoci unikátního ovládání využívajícího vaší TV i Wii U GamePad obrazovku. Star Fox Zero vyjde exklusivně pro konzoli Wii U v dubnu roku 2016.

 • Splatoon: Už dnes je k dispozici zdarma stažitelný update, který do hry Splatoon přidá přes 40 nových kousků vybavení, a to včetně zimního oblečení. Od 14. listopadu pak bude možné stáhnout si novou mapu s názvem  Museum d’Alfonsino. Na další nové updaty obsahující další mapy a funkce se můžete těšit v průběhu ledna. 

 • Super Mario Maker: V prosinci se můžete těšit na nový webový portál, ke kterému se budete moct připojit kdykoliv, kdekoliv a který vám umožní vyhledávat a filtrovat hráči vytvořené úrovně mnohem detailněji, než kdy dříve. Nalezené úrovně si pak budete moct uložit do vašeho Play Later seznamu, abyste je po návratu k vašemu Wii U mohli ihned vyzkoušet!

 • Xenoblade Chronicles X: Masivní RPG s názvem Xenoblade Chronicles X vyjde exklusivně pro konzoli Wii U už 4. prosince a diváci Nintendo Directu měli možnost nahlédnout na Planetu Mira ze zcela nového a nezapomenutelného úhlu.

 • FAST Racing Neo od Shin’en (Wii U): Nemrkejte nebo je prošvihnete! Vysokooktanová závodní hra až pro čtyři hráče v lokálním a až pro osm hráčů v online multiplayeru odstartuje na Nintendo eShopu pro Wii u už v prosinci.

 • Typoman od Brainseed Factory a Headup Games: Za pomoci Wii u GamePadu unikátním způsobem se ve hře Typoman vydáte za dobrodružstvím a objevíte neskutečnou sílu slov a způsoby, jak s její pomocí přežít v nebezpečném prostředí a překonat kruté nepřátele. Hra vychází exklusivně na Nintendo eShopu pro Wii U už 19. listopadu.

  Nintendo 3DS

 • Pokémon na Virtual Console: Původní Pokémon hry, které to všechno začaly jmenovitě Pokémon Blue Version and Pokémon Yellow Version dorazí na zařízení z rodiny Nintendo 3DS už 27. února skrze službu Virtual Console. Bude to ve stejný den, kdy tyto originální tituly poprvé v roce 1996 vyšly v Japonsku. Jediný rozdíl oproti původním verzím bude možnost použít bezdrátovou komunikaci zařízení z rodiny Nintendo 3DS k výměně pokémonů mezi hráči.

 • Hyrule Warriors: Legends: Vezměte si sebou epický Hyrule Warriors žážitek na cesty! Hra Hyrule Warriors: Legends nabízí hráčům stejně kvalitní zážitek jako ve verzi hry pro konzoli Wii U a mnohem víc! Tentokráte se totiž do boje zapojí také Tetra, Toon Link a King of Hyrule ze hry The Legend of Zelda: The Wind Waker a Skull Kid z The Legend of Zelda: Majora’s Mask. Úplnou novinkou je pak postava Linkle, dívky žijící v malé vesnici plné Cuccos a vyzbrojené dvojicí ručních kuší, která taktéž rozšíří soupisku hratelných postav. Hráči budou moct velet více postavám, strategicky je rozmisťovat po bojišti a přepínat mezi nimi tak, aby mohli vždy osobně zasáhnout do těch nejtužších bojů.  Hyrule Warriors: Legends vyjde už 25. března, a to nejen v základní, ale taktéž v limitované edici obsahující kromě samotné hry také speciální hodinky v podobě kompasu.

 • Mario & Luigi: Paper Jam Bros.: Zábavná Mario & Luigi série potká už 4. prosince okouzlující Paper Mario sérii ve hře Mario & Luigi: Paper Jam Bros.. Za pomoci kompatibilních amiibo figurek pak mohou hráči vytvořit speciální karty daných postaviček ve hře a využívat v bitvách jejich mocné speciální efekty.

 • Fire Emblem Fates: V roce 2016 se můžete ve hře Fire Emblem Fates těšit na hned několik samostatných dobrodružství. Zakoupit si totiž budete moct hned dvě hlavní verze hry - Fire Emblem Fates: Birthright a Fire Emblem Fates: Conquest – které budou k dispozici jak ve fyzické verzi, tak v té digitální prostřednictvím Nintendo eShopu, přičemž obě hráčům nabídnou vlastní příběh, úkoly i zážitky. Po zakoupení jedné verze pak bude možné digitálně zakoupit druhou verzi za sníženou cenu přímo ve hře. K dispozici bude také třetí verze nesoucí název Fire Emblem Fates: Revelation, která odhalí některá tajemství týkající se příběhu a úplně tak změní váš pohled na některá rozhodnutí, která jste během hraní učinili. Pro fanoušky série pak vyjde speciální edice obsahující všechny tři hry a speciální artbook.

 • The Legend of Zelda: Tri Force Heroes: Již 3. prosince se můžete těšit na nové DLC, které do hry krom Linebeck’s Uniform a Fierce Deity Mail oblečků do hry přidají také novou lokaci Den of Trials a s ní více jak 30 nových úrovní k pokoření. Nadcházející update taktéž umožní hráčům snáze získat Friendly Tokeny jejich nakupování od Steet Merchanta jakmile jednou zlomí kletbu nad princeznou. Vaše multiplayerové výpravy vám pak zpříjemní dvě nové funkce. Před vstupem do vyhledávání spoluhráčů budete moct odpovědět na sadu otázek a hra vás pak bude automaticky dávat do skupiny s hráči, kteří odpověděli podobně jako vy. Hráči, kteří opustí hru skrze Pause menu pak nově mohou být přidání na blacklist.

 • Pokémon Super Mystery Dungeon: Ve hře Pokémon Super Mystery Dungeon , která vychází už 19. února se hráči mohou stát jedním z dvacítky Pokémonu. V náhodně generovaných dungeonech pak mohou potkat a v tahových bitvách porazit všech 720 Pokémonů a chytit je všechny!

 • Nintendo Badge Arcade: Dostupná na Nintendo eShopu takřka okamžitě po prezentaci je Nintendo Badge Arcade free to download hrou, která nechá hráče sbírat odznáčky z populárních Nintendo titulů prostřednictvím nejrůznějších catcher automatů. Tyto odznáčky pak mohou být následně použity pro vytvoření vlastního unikátního HOME menu. Hráči si mohou kupovat pokusy na catcher automatech ze svého účtu na Nintendo eShopu nebo jednou za den zkusit zdarma pět trénovacích pokusů, ve kterých lze s trochou štěstí vyhrát také volné hry.

 • DRAGON QUEST®: Soupiska RPG titulů pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS se v roce 2016 rozroste o klasické remasterované hry DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past a DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King.

 • Pokémon Picross: Populární Picross série potkala Pokémony, slovo dalo slovo a vznikl z toho free to start titul jménem  Pokémon Picross, který vyjde exklusivně skrze Nintendo eShop začátkem prosince.

 • Bravely Second™: End Layer from Square Enix, Inc.: Nástupce uctívaného Bravely Default vyjde už v prvním kvartálu roku 2016 a těšit se můžete také na Deluxe sběratelskou edici obsahující originální soundtrack,  Agnès Mini figurku a speciální Deluxe Artbook mající okolo 250 stránek.

 • FINAL FANTASY EXPLORERS from Square Enix, Inc.: V prvním FINAL FANTASY akčním RPG pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS vyrazíte na výpravu po ostrově plném mystických krystalů. Až čtyři hráči se mohou spojit v lokálním nebo online multiplayeru a vytvořit tým založený na čtyř klasických bojových rolích (tank, léčitel, podpora a útok). Naučit se půjde více něž 20 prací, kdy každá bude mít vlastní unikátní set speciálních schopností. Při svém vydání 29. ledna bude hra obsahovat všechna DLC, která byla vydaná v Japonsku. Hra bude taktéž dostupná ve sběratelské edici obsahující artbook, soundtrack, unikátní Nintendo 3DS obal a exklusvní úkoly, které odemknou legendární zbraně z FINAL FANTASY série.

 • Mega Man® Legacy Collection from Capcom: Ikonický Blue Bomber byl klasickou součástí historie společnosti Nintendo už od dní konzole NES. Mega Man Legacy Collection vyjde na Nintendo eShopu 23. února a představí věrnou reprodukci prvních šesti NES  Mega Man her (Mega Man 1-6) a k tomu zcela nové cesty jak zakusit tyto klasiky v nových Challenge Mode remixovaných úrovních a Museum Mode depozitáři originálních dokumentů.

 • SteamWorld Heist from Image & Form: Po omezený čas dostanou všichni hráči, kteří si koupí tahovou strategickou střílečku SteamWorld Heist na Nintendo eShopu po jejím vydání v prosinci, exklusivní Nintendo 3DS HOME menu téma.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.