Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 2. 2014, 3DS, Wii U
 

17. února 2014 – Celá řada důležitých termínů vydání a detailů o nových titulech pro Wii U a Nintendo 3DS nám Nintendo odhalilo v prvním letošním Nintendo Direct vysílání.


Tento Nintendo Direct se zaměřil na výběr přicházejících titulů pro Wii U. Již 30. května můžete nastartovat svoje žihadla s Mario Kart 8, nejoblíbenější rodinnou značkou pro Wii U – tentokrát s Bowserovými poskoky mezi řidiči! Včerejší vysílání předvedlo nové záběry z dalších očekávaných Wii U titulů jako Bayonetta 2 od PlatinumGames a také z nové hry vyvíjené MONOLITH SOFTWARE INC. Dalším překvapením bylo oznámení NES Remix 2, přinášející nové retro výzvy a předělávku oblíbené klasické hry s Luigim na Nintendo eShopu. Další zprávou pak bylo odhalení Little Mac z Punch Out! série jako hratelné postavy ve hře Super Smash Bros. jak pro Wii U, tak pro Nintendo 3DS verzi.

 

Kromě hry Super Smash Bros. posílí rodina Nintendo 3DS konzolí svůj line-up v roce 2014 tituly všech chutí a pro všechny věkové kategorie hrami jako: Mario Golf: World tour a Kirbi: Triple Deluxe, které přijdou v květnu, zatímco Yoshi dorazí na svém vlastní konzoli Nintendo 3DS XL v Yoshi Special Edition, obsahující právě hru Yoshi’s New Island již 14. března. Na Nintendo eShop také dorazily podvnodní bitvy ve hře Steel Diver: Sub Wars, které si již nyní můžete zdarma stáhnout, zatím co další boje budete moci svádět ve hře Pokémon Link: Battle!, která bude ke stažení od 13. března.

 

Více detalů také o Game Boy Advance titulech vycházejících v dubnu na Wii U Virtual Console a stejně tak o dalších skvělých hrách jako Donkey Kong, Professor Layton and Phoenix Wright najdete v posledním Nintendo Direct vysílání. Rok 2014 byl zapsán rokem nabízejícím spoustu skvělých nezapomenutelných zážitků pro majitele herních systémů Nintendo. Celý Nintendo Direct můžete shlédnout na:

http://nintendo.co.uk/nintendodirect.

 

Wii U

·         Mario Kart 8: Sešlápněte pedál až k zemi na tratích, které se vzpírají zákonům gravitace již 30. května, kdy vychází na Wii U Mario Kart 8 ve Vašich obchodech a na Nintedo eShopu. Tentokrát se sejdete na startovním roštu s Bowserovými přisluhovači a vůbec poprvé se všemi postavami k dispozici ke hraní. Umístí se Iggy, Larry, Ludwig, Morton, Roy, Wendy nebo pevné jádro party kolem Maria na stupni vítězů?

 

 

·         Super Smash Bros. for Wii U: Super Smash Bros. vychází v kamenných obchodech a na Nintendo eShopu jak pro Wii U, tak I pro Nintendo 3DS v roce 2014. Nandejte si rukavice a jděte rozdávat KO jako slavný Little Mac z Punch-Out!, který je ve hře představen jako nový vyzyvatel.

 

 

·         Bayonetta 2: Nový trailer k Bayonetta 2 představila Umbran Climax, jediný, silný útok, který umožňuje Bayonettě uvolnit všechnu svou nahromaděnou kouzelnou moc. Stejně jako v původním titulu Bayonetta, bude používání Witch Time důležité k uhýbání všem nepřátelským útokům v posledním možném okamžiku. Bayonetta 2 výjde na Wii U později v tomto roce.

 

 

·         Nový titul vyvíjený MONOLITH SOFTWARE INC.: Nový záznam titulu, který je v současné době ve vývoji, ukázal bojovou scénu hráčem ovládaného robota s lidským vzhledem bojujícím proti obřímu zvířeti v přírodě. Další aktuální informace o hře budou postupně oznámeny.

 

 

·         Donkey Kong Country: Tropical Freeze: Vychází do obchodů a na Nintendo eShopu pro Wii U dne 21. února. Dnešní Nintendo Direct odhalil nový rozšířený trailer, který představuje, co na vás čeká v obchodě v tomto posledním KONG dobrodružství.   

 

Nintendo eShop pro Wii U

·         NES Remix 2: Toto druhé mashup pokračování klasických Nintendo her obsahuje výzvy z dřívějších NES her jako Super Mario Bros 3, Kirbyho dobrodružství a Metroid. Stejně jako NES Remix, pokračování zahrnuje etapy z původní hry s novými výzvami a take upravené úrovně, které zavádějí nové prvky. Vydání hry je naplánováno 25. dubna na Nintendo eShopu pro Wii U. Nejlepší ze všeho je, že obsahuje zdarma bonusovou hru:

o     Super Luigi Bros.: Toto je plná hra založená na výzvě z NES Remix. Obsahuje všechny úrovně z původní hry Super Mario Bros., ale teprve nyní je hvězdou Luigi a vyžaduje hráče k navigaci známých úrovní nekonvenčním způsobem - během do leva! Hra dokonce obsahuje Luigiho jedinečný vysoký skok. Je to nová zábavná předělávka klasické hry.

·         Child of Light: Toto RPG od Ubisoftu představuje příběh Aurory, mladé princezny na cestě k získání zpět tři zdrojů světla od zlé Královny. Očekávejte odporné příšery a legendární bytosti ve světě inspirovaném pohádkami. Hra vychází na Nintendo eShopu pro Wii U 1. května. 

·         Game Boy Advance tituly přichází na Wii U Virtual Console: Tituly, na které se opět můžete těšit: Metroid Fusion, Mario & Luigi: Superstar Saga a Yoshi’s Island: Super Mario Advance 3. Game Boy Advance hry jsou připraveny k uvedení na Wii U Virtual Console od dubna. Další tituly budou zveřejněny posléze.


Nintendo 3DS

·         Mario Golf: World Tour: Kromě již dříve představených funkcí pro více hráčů, bude hra obsahovat také Casle Club, a single-playerovou klubovnu, která nabízí celou řadu oblastí, aby pomohla hráči zdokonalit své dovednosti.Castle Club obsahuje golfové hřiště, turnaje, výcvikové prostory, obchody, šatny a kavárnu.Výcvikový prostor umožňuje hráči zaměřit se na specifické aspekty své hry, jako je například putting (golfový švih). Hráči mohou přizpůsobit své Mii postavy pomocí předmětů prodávaných v obchodě, včetně holí, golfových míčků a oblečení. Různé kombinace zařízení můžou mít vliv na výkon hráče. Vydání Mario Golf: World Tour je plánované dne 2. května pro Nintendo 3DS.

·         Kirby: Triple Deluxe: V Kirby: Triple Deluxe lze očekávat více než 20 různých typů kopírovacích schopností, včetně Brouka, Cirkus a Archer umožňující Kirbymu širokou škálu schopností. Dopadněte Sun Stones, abyste se posunuli dale v dobrodružství a posbírejte 8-bitové klíčenky skryté v úrovních, nebo si je vezměte od ostatních hráčů. Hra využívá StreetPass funkcí k předávání lepších předmětů mezi hráči. Kirby: Triple Deluxe vychází na Nintendo 3DS 16. května.

·         Yoshi’s New Island: Třepetavým skokem přihopsává svou cestou do obchodů a Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS 14. března, Yoshi’s New Island nabízí velké vejce s názvem Mega Eggdozers, stejně jako kovové Eggdozers, které umožňují Yoshimu  spuštění pod vodu. Použití gyroskopického ovládání konzole Nintendo 3DS Vámumožní manévrování Ponorky Yoshi nebo Sbíječky Yoshi, přičemž transformování do "Super Yoshi" umožňuje létat jako padající hvězda, nebo utíkání podél stěn a stropů dle libosti! Hráči, kteří mají problém s dokončením úrovně by mohli spatřit Třepetající křídla, které umožňují Yoshimu létat vzduchem. Poslední Yoshi novinkou je, že Nintendo 3DS XL Yoshi Speciální Edice * bude rovněž vydána 14. března, s designem obsahující Yoshiho známou zelenou a bílou.

·         Professor Layton vs Phoenix Wright: Ace Attorney: Akihiro Hino z Levelu-5 hovořil o hře v před jejím uvedením na trh v obchodech a na Nintendo eShopu plánovaného 28. března pro Nintendo 3DS. Fanoušci, kteří chtějí získat dávku hádanek můžou vyzkoušet puzzle demo na nové webové stránce a take mohou navštívit zákulisí prostřednictvím nového Iwata Asks interview.

·         Monster Hunter 4 Ultimate: V návaznosti na nedávné oznámení Capcomu, bude vydán Monster Hunter 4 Ultimate na Nintendo 3DS v Evropě na počátku roku 2015. Kromě on-line hry, hra také umožní hráči lovit příšery novými dynamickými způsoby.

·         Etrian Odyssey Untold: The Millennium Girl: Nadcházející titul Atlus přichází do Evropy, Etrian Odyssey Untold: The Millennium Girl vyjde v obchodech a na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS 2. května. Speciální demo hry bude k dispozici na Nintendo eShopu od 18. dubna.

 

 

Nintendo eShop on Nintendo 3DS
 

·         Pokémon Link: Battle!: V tomto novém Pokémon puzzle díle najdete každého známého Pokémona - přes 700! Zápaste s Pokémony, chytejte ostatní a vytvořte vazby s Pokémony, aby ste způsobit větší škody svému soupeři v boji. Pokémon: Link Battle! bude také nabízet co-op hru pro 4 hráče. Vychází na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS 13. března.

·         Steel Diver: Sub Wars: K dispozici od dnešního dne na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS přichází nástupce ponorkové akční hry Steel Diver. Taktická střílečka z pohledu první osoby - Steel Diver: Sub Wars vás vyzívá zůstat o krok napřed před svými nepřáteli, v single-player misích, ve 4-na-4 týmových bitvách a take v místních a on-line režimech pro více hráčů. Hráči si nyní mohou stáhnout hru zdarma a užít si dva typy ponorek, začátek single-player mise a celý multiplayer. Upgrade na placenou Premium verzi otevírá maximální zážitek pro jednoho hráče a větší množství ponorek k ovládnutí.

·         Nintendo Pocket Football Club: Nintendo Pocket Football Club vychází exkluzivně pro Nintendo 3DS na Nintendo eShopu 17. dubna. Nintendo Pocket Footballa Club staví hráče do čela svého vlastního fotbalového klubu, s rozhodnutími jako například, jak nejlépe trénovat tým až po náběr nových hráčů. Pomozte hráčům zlepšovat své dovednosti a využijte jejich potenciál s pomocí trenérských karet. Odemkněte speciální kombo karty a ještě více zlepšete jejich statistiky. Kromě toho sdílejte hráče s přáteli, aby ste si navzájem pomohli posílit line-up a sledujte webové stránky hry, abyste od startu viděli, jak si vede váš tým proti přáteli nebo ostatním manažerům. Více na Iwata Asks interview on Nintendo Pocket Football Club .

·         Weapon Shop de Omasse: Čtvrtý a poslední titul od toho, co je známo v Japonsku jako série Guild01, Weapon Shop de Omasse úkoluje hráče s řízením obchodu se zbraněmi v klasické RPG s kovářem Oyaji a učněm Yuhan, kteří kovají a pronajímání zbraně hrdinům, místo toho, aby se sami vydali na výpravy. Hrdinové spoléhají na kvalitu svých zbraní, aby porazili postavy jako je Evil Lord - v případě, že hrdinové neuspějí, nedostanete zaplaceno. Weapon Shop de Omasse vychází na Nintendo eShopu pro Nintendo 3DS 20. února.

·         Inazuma Eleven: Zatímco Inazuma Eleven 3: Team Ogre Attacks! vyšla v Evropě 14, pokud jste přišli o první dobrodružství Marka Evanse a jeho legendárních spoluhráčů, tak je hra, která odstartovala sérii Inazuma Eleven k dispozici od 13. února na Nintendo eShopu.

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.