Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

5. 10. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Ve včerejší prezentaci Nintendo Direct bylo v hlavní roli Nintendo 3DS a detaily o pro něj připravovaných hrách, jako je Paper Mario: Sticker Star a Monster Hunter 3 Ultimate.

Nejnovější příspěvek v sérii Paper Mario, jejíž počátky sahají až do dob Nintenda 64, bude dostupný na pultech Evropských obchodů od 7. prosince. Paper Mario: Sticker Star přináší novou dynamiku do Mariova papírového světa. Samolepky jsou ve hře rozesety po krajině a mohou být odlepovány a sbírány k získání bonusů a speciálních pohybů. Hráči si mohou dokonce vyrobit vlastní samolepky za použití předmětů nalezených v průběhu dobrodružství.

Jako skvělý tip na vánoční dárek přichází dvě nové barvy Nintenda 3DS XL. Od 16. listopadu bude na pultech obchodů dostupné Nintendo 3DS XL White with Mario Kart 7, tedy bílé s nainstalovanou hrou Mario Kart 7 a později přijde na trh i Nintendo 3DS XL Pikachu Yellow speciálně pro fanoušky v limitované edici.

Nejdéle v březnu 2013 budou týmoví hráči moci zažít vzrušující výpravu v local multiplayeru s Monster Hunter 3 Ultimate pro Nintendo 3DS, populární fenomén v Japonsku. V lovecké párty umožní až čtyřem speciálně upraveným hrdinům spolupracovat lokálně skrze své přenosné herní konzole a rozdat si to s nepřáteli v rozlehlém hrozivém prostředí. Cross-platform funkce dokonce umožní, aby se tři hráči na přenosných herních konzolích propojili přes lokální multiplayer s někým, kdo hraje stejnou hru na konzoli Wii U nebo umožní přenést svá data mezi verzí pro  konzoli a přenosný herní systém a zajistit tak hráči pokračování hry ať se již právě pohybuje na cestě či hraje na velké obrazovce.

Fanoušci puzzle her budou jistě potěšeni blížícím se termínem vydání hry od LEVEL-5 Profesor Layton and the Miracle Mask, který bude na pultech obchodů v prodeji od 26. října.

A pokud byste se rádi naučili, jak namalovat vaše oblíbené nepřátele z mariovských titulů, máte šanci. Nová lekce v New Art Academy: Learn New Painting Techniques and Share Your Art vám ukáže návod, jak namalovat vašeho vlastního Goombu od první čáry. Tato nova lekce bude dostupná přes SpotPass od dnešního dne, tak si zkontrolujte sekci Custom Lessons své kopie New Art Academy, ve které obdržíte upozornění.

Celé poslední vysílání Nintendo Direct můžete shlédnout zde: http://nintendo.co.uk/nintendodirect.

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubczE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.