Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

2. 7. 2014, 3DS, Nintendo, Novinky
 

Nintendo a Capcom dnes potvrdili platnost nové distribuční smlouvy pro titul Monster Hunter 4 Ultimate, který bude v Evropě vydán na Nintendo 3DS a 2DS na začátku roku 2015. Podmínky smlouvy stanovují, že Nintendo přebírá zodpovědnost za prodeje, marketing, PR a distribuci hry v rámci evropských teritorií a Austrálie, zatímco Capcom si zachovává status vydavatele.

Monster Hunter 4 Ultimate je nejnovějším dílem populární série Monster Hunter, která celosvětově prodala již více než 28 milionů kopií. Ve hře Monster Hunter 4 Ultimate se hráči ocitnou v roli lovce, jenž se přidává k putující karavaně za účelem objevování nových zemí a měst. Toto velkolepé dobrodružství zahrnuje stovky questů, v nichž se budete vydávat na lov nejrůznějších příšer představujících cenný zdroj surovin pro tvorbu zbraní a výbavy. Titul vychází na Nintendo 3DS a 2DS a představuje pro tuto zavedenou sérii největší skok kupředu díky velkému množství nového obsahu a herních prvků. Poprvé v této hře se hráči mohou na  handheldech spojit až se 3 přáteli pomocí internetu přes Nintendo Network. Samozřejmě stále platí varianta lokálního ad-hoc multiplayeru.

Monster Hunter 4 Ultimate vezme hráče do nových výšin a to doslova! Herní prostředí je nyní vertikálnější a členitější než kdy dřív. Rozšířený repertoár činností vytváří dynamičtější zážitek z lovu díky plynulé animaci lezení a schopností zaútočit skokem ze zdí. Dále hráči po omezenou dobu můžou jet na monstru, zatímco se ho drží a zasazují rány. Spolu se dvěma novými zbraňovými třídami, děsivými novými monstry a množstvím rozmanitých lokalit je Monster Hunter 4 Ultimate nejrobustnějším dílem vůbec

Monster Hunter 4 Ultimate představuje největší skok kupředu v rámci oblíbené série. V Evropě vyjde na Nintendo 3DS a 2DS na začátku roku 2015.

Pro více informací navštivte:
http://www.mojenintendo.cz , nebo nás sledujte na facebooku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.