Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 1. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Nintendo a Konami Digital Entertainment GmbH dnes potvrdili, že uzavřeli novou smlouvu o distribuci hry Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate, která se chystá vstoupit na evropský trh, exkluzivně pro Nintendo 3DS, 8. března 2013. Podle podmínek dohody bude Nintendo zodpovědné za prodej, marketing a distribuci hry napříč Evropou a Austrálií a Konami Digital Entertainment GmbH zůstane v roli vydavatele.  
V Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate na sebe vezmete roli několika postav z klanu Belmontů, z nichž každá má širokou škálu rozličných schopností. Se strategickým bojovým systémem objevíte nečekaně propracované úrovně a setkáte se s těžko přemožitelnými bossy.  Akce se odehrává v unikátní atmosféře, kterou nabízí 3D grafika ve vysokém rozlišení, těšit se můžete i na plošinovkové pasáže, které volně přechází v plnohodnotné 3D bitvy. 
Tato hra vychází právě 25 let po vydání Castlevania: Lords of Shadow a odhaluje příběh Simona Trevora, potomků Gabriela Belmonta, kteří bojují ve svém vlastní příběhu, aby odhalili svůj vlastní šokující osud. Trevor Belmont, rytíř Brotherhood of Light, se vydává na cestu, aby pomstil svou matku, kterou zabil jeho otec. Ten se vrátil po letech z vyhnanství, aby se usadil v tajemném zámku. Gabriel Belmont, který je nyní mocný upír Dracula, vyhlásí válku Brotherhoodu a přichystá tak katastrofální souboj mezi otcem a synem.
Laurent Fischer, výkonný ředitel pro Marketing, PR & Distributor Markets z Nintenda of Europe k partnerství s firmou Konami říká: “Je zde bohatá historie za hrami ze série Castlevania. Sahá až po původní hru, která vyšla pro NES v osmdesátých letech. Jsme velmi pyšní na naše partnerství, které znovu s Konami vzniklo, abychom mohli přinést na trh nejnovější hru z této série pro Nintendo 3DS.” 
Shinji Hirano, evropský president Konami Digital Entertainment GmbH, dodává:  “Nintendo 3DS je perfektní platformou pro nejnovější vydání série Castlevania: Lords of Shadow. Díky unikátní schopnosti 3D zobrazení a grafickému výkonu to bude nejlépe vypadající Castlevania, která kdy vznikla a přinese fanouškům skvělou akci na cesty.” 
Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate bude dostupná na pultech evropských obchodů od 8. března 2013 exkluzivně pro Nintendo 3DS.
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.