Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 8. 2016, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Evropští fanoušci hry Splatoon si už mohou začít chystat své barvící válečky a stříkací pistole. Tato rodinná hra pro konzoli Wii U se totiž již brzy dočká 6 měsíců dlouhé šňůry online turnajů pořádané ESL, největší světovou společností zaměřenou na elektronické sporty.

Na letošním Gamescomu se čtyři nejlepší týmy z ESL připravovali na svou finální bitvu, když byly přivítány prezidentem Nintendo of Europe, Satoru Shibatou, a producentem Splatoonu, Hisashi Nogamou.

„S potěšením vám oznamuji, že v září se Nintendo a ESL spojí za účelem uspořádání oficiálních evropských Splatoon online turnajů“, řekl Satoru Shibata. „Tyto turnaje budou trvat šest měsíců a doufáme, že se jich také zúčastníte.“

Majitelé konzole Wii U, kteří ještě neměli se Splatoonem tu čest, si pak mohou od 18. srpna do 1. září hru vyzkoušet v rámci akce Splatoon Summer Testfire 2016. Tento zdarma hratelný online demo event  umožní každému majiteli konzole Wii U stáhnout speciální demoverzi hry. Nintendo navíc vypustilo sérii videí s názvem Splatoon – Top Tips!, která začínajícím hráčům pomůže proniknout do tajů této barvité střílečky.

Více detailů o ESL online Splatoon turnajích bude oznámeno v nadcházejících týdnech, takže nezapomeňte sledovat oficiální Splatoon Facebook a Nintendo of Europe’s Twitter!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.