Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 11. 2012, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

 

Pouhých šest týdnů poté, co se objeví nová herní konzole Wii U 30. listopadu na evropském trhu, bude lineup dalších her obohacen i o poutavý akční titul s funkcemi, které nejsou dostupné pro žádný jiný systém. Nintendo potvrdilo, že hra NINJA GAIDEN 3: Razor’s Edge pro Wii U bude k dostání na pultech evropských obchodů od 11. ledna s novými zbraněmi a postavami, novým bojovým systémem a online multiplayer módy, které dovolí fanouškům užít si dobrodružství dohromady. V NINJA GAIDEN 3: Razor’s Edge, musí záhadný bojovník Ryu Hayabusa bojovat, aby odvrátil prokletí, které mu hrozí jeho zničením. Zatímco v původní NINJA GAIDEN 3 si mohli hráči vybírat z pouhých tří druhů zbraní, tato nova verze umožňuje výběr ze šesti: meč, drápy, kosa, dual kathana, tyč a Kusari-Gama. Počet dostupných Ninpo se také zvýšil na tři.
V NINJA GAIDEN 3: Razor’s Edge exkluzivně pro Wii U se můžete těšit na tyto funkce:
  • The return of Dismemberment: Verze hry pro Wii U obnovuje schopnost nepřátel bojovat s oddělenými končetinami a vyžaduje, aby hráči zůstali pohotoví se svými bojovými strategiemi.
  • Ayane jako nově hratelná postava: V předchozí verzi hry se Ayne objevila pouze krátce v jedné scéně. Tentokrát mají hráči možnost pomoci ji postupovat skrze pro ní exkluzivně vytvořené kapitoly za pomocí speciálních zbraní a Ninpo útoků.
  • Character-progression systém:  Za pomoci Karma points, nasbíraných během hry, mohou hráči vylepšovat zbraně a Ninpo, učit se nové pohyby, zvýšit svůj HP level a odemknout nové kostýmy pro postavy. 
  • Ryu a Ayane hratelné v co-op módu: Poprvé mohou hráči použít Ryu nebo Ayane, aby za ně hráli v online co-op módu. 
  • Test of Valor bojové oblasti: Každá kapitola obsahuje ukrytou bojovou oblast nazývanou Test of Valor. Po nalezení ukrytých Crystal Skulls jsou hráči přemístěni do těchto oblastí, aby čelili náporu nepřátel a klasickému bossovi NINJA GAIDEN vybavenému novými pohyby. 
  • Funkce Wii U GamePadu: Za pomocí Wii U GamePadu mohou hráči snadno měnit zbraně nebo Ninpo útoky nebo si mohou nastavit tlačítka ovladače k pohybům, které používají pro různé bojové útoky, aby po té při boji neztrácely čas. 
  • Další hratelné postavy: Poté, co se hra objeví na pultech obchodů budou další postavy dostupné ke stažení. Více informací o těchto postavách bude ohlášeno později.

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. 



E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.