Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 10. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Připrav se všem ukázat, jak máš módu v krvi! Od 16. listopadu budeš mít tu jedinečnou možnost s novou hrou Nintendo presents: New Style Boutique pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL.  Ve hře začnete jako asistent v lokálním módním obchodě a je na vás, abyste se vypracovali na kýženou pozici majitele butiku, který ovlivňuje módu a styl celého města a jehož tvorba uchvacuje v záři reflektorů na módních molech.

Budete si muset poradit  se stylem jednotlivých zákazníků, kteří navštíví váš obchod. Vaším úkolem bude přijít na typ oblečení, který by se jim líbil a to na základě toho, co momentálně nosí i jejich osobnosti. Uvidíte, jestli dokážete překonat jejich očekávání! Vaším cílem je najít pro každého zákazníka správné oblečení, zkombinovat ho s doplňky a dosáhnou toho, aby odcházel spokojený a váš butik se stal známějším a oblíbenějším ve městě. S více než 12 tisíci položkami různých značek, které zahrnují pánskou i dámskou módu i doplňky, a poprvé dokonce i tašky a kabelky, ze kterých máte možnost vybírat v Nintendo presents: New Style Boutique, si vyzkoušíte váš smysl pro styl stejně jako schopnost vést svůj vlastní obchod, vymýšlet akční nabídky pro výstavy a veletrhy a schopnost zajišťovat, aby měl váš obchod vždy na skladě nejpoptávanější módu.

V průběhu hry se vám budou otevírat nové části města, které vám umožní rozšířit svůj obzor například do oblasti kadeřnictví či fotoateliéru, podle toho, jakou pověst o vás budou šířit vaši zákazníci. Také se vám budou postupně otevírat další značky oblečení i možnosti designu interiéru, které přinesou do vašeho butiku jedinečnou atmosféru. Můžete dokonce vyjít ven a poznat některé postavy ze hry…pokud tedy dokážete držet krok se svým nabitým programem. Nezapomeňte také vylepšovat vzhled svého butiku, aby se zde zastavili další a další lidé a prohlídli si vaše zboží. Měli byste také vystavit váš nejlepší model ve Fashion Quarter, kde vás mohou zákazníci navštívit online. Můžete si také vyzdobit interiér vlastního bytu, například novým nábytkem.

Unikátní funkce Nintenda 3DS umožní, abyste si skrze StreetPass doplnili nové položky do svého vlastního šatníku či si vyměnili Stylist Cards s ostatními hráči. Nejenom že postava hráče, se kterým si kartu vyměníte bude moct navštívit váš obchod a pořídit si nový outfit, budete také moci navštívit vzájemně své online obchody kdykoliv, tedy i pokud ten druhý z vás nebude zrovna hrát. Jakmile se pak vrátíte do hry zjistíte, jestli se někomu vaše oblečení líbilo a nebo si dokonce nějaké koupil. Můžete také použít technologii rozšířené reality Nintenda 3DS k umístění vámi oblečených postav do reálného světa a vytvoření jejich „opravdové“ fotografie. Na závěr můžete ještě použít další funkce Nintenda 3DS a dotvořit fotografie podle svého vkusu..

Navíc funkce Check Your Look vám umožní zhodnotit váš osobní styl tím, že vámi vytvořený outfit přihlásíte do soutěže a je posuzován hned v šesti kategoriích: Cute Factor, Cool Factor, Flash Factor, Originality, Overall Balance a Fashion Factor. Na závěr dostane váš outfit hodnocení.  Tak neváhejte a užijte si zábavu porovnáváním svých výsledků s ostatními přáteli na Nintendo 3DS.

Majitelé Nintenda 3DS se mohou těšit také na New Style Boutique: Shopping Experience, speciální demo, které komukoliv dovolí ukázat ve Fashion Quarter svou módu. V tomto demu mohou hráči navštívit online obchody dalších opravdových hráčů a utratit majlant za jejich zboží nebo sdílet, jak se jim jiné outfity líbí. Jakýkoliv předmět, objednaný z herní peníze v této demo verzi, může být převeden do plné verze hry.

Hlasy spokojených zákazníků ze hry i z reálného světa mohou být právě to, co budete potřebovat k založení vlastního butiku a k tomu, abyste se stali opravdu úspěšnými v herních soutěžích Fashion Contest. Vyber si svou modelku navrhni jí outfit, změn jí vlasy a make-up a pošli ji na módní molo. Pokud uspěješ, získáš vzácné výhry jako například originální kusy oblečení nebo doplňků a možnost účastnit se prestižnějších soutěží. A pokud budeš opravdu dobrý, budeš mít možnost přihlásit se do soutěže Elite Contest a otestovat své stylistické schopnosti proti těm nejlepším.

Jestli myslíš, že máš na to, být součástí světa módního showbussinesu,  předveď se v Nintendo presents: New Style Boutique, který přichází pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL na evropský trh 16. listopadu.

Grafické materiály naleznete ke stažení zde: http://media.conquest.cz//Nintendo/public/SW/3DS/New_Style_Boutique/Screenshot

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.