Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

4. 2. 2015, 3DS, Nintendo, Novinky
 

K dnešnímu dni se v Japonsku prodalo již přes 1.4 milionu*  nových konzolí. Prodeje těchto novinek během prvního týdne se zároveň staly nejúspěšnějšími prodeji remodelovaných konzolí v dosavadní historii Nintenda. New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL, tito nejnovější členové rodiny přenosných konzolí Nintendo mají stanovený start prodeje v Evropě již na 13. února a nabízejí vylepšené ovládání, vyšší výkon, kvalitnější 3D zobrazení, podporu amiibo figurek a kompatibilitu se všemi existujícími Nintendo 3DS hrami. New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL vám nabídnou zcela nový a vylepšený přenosný herní zážitek. 

·     Nové ovládání
New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL nyní poskytují více možností ovládání díky novému joysticku C Stisk a tlačítkům ZL a ZR. C Stick je druhý analogový ovladač umístěný na pravé straně přístroje, který přináší snazší ovládání, jako například intuitivnější pohyb kamery, do vybraných her. Nová rohová tlačítka ZR a ZL umístěná na zadní straně konzole, poskytnou hráčům další nové možnosti ovládání. Díky novému systému sledování obličeje je nyní sledování 3D na New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL pohodlnější. S novým super-stabilním 3D budou hry doslova ožívat před vašima očima. Nový systém sledování obličeje využívá přední kameru k úpravě 3D zobrazení podle aktuálního úhlu pohledu, takže se můžete snáze ponořit do hry.

·     Vyšší výkon
New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL přináší vylepšený výpočetní výkon, který umožňuje hladší běh systému a urychluje používání HOME menu aplikací, načítání a stahování. Mnoho nadcházejících her, jako například Xenoblade Chronicles 3D, bude již od základů vyvíjeno exkluzivně pro New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL s důrazem na využití tohoto vyššího výkonu.

·     Nová přizpůsobení
New Nintendo 3DS XL bude dostupné v barvách metalická černá nebo metalická modrá a New Nintendo 3DS bude dostupné v černé a nebo bílé variantě. Pouze na New Nintendo 3DS budete mít možnost upravit vnější design systému pomocí vyměnitelných předních a zadních krytů. Se širokou škálou vyměnitelných krytů – z nichž dvanáct bude dostupných již při vydání konzole a množství dalších vyjde v budoucnu - budou hráči moci vytvořit vlastní unikátní vzhled své konzole.

·     Nové možnosti
Obě nové kapesní konzole mají vestavěnou podporu pro sérii interaktivních Nintendo figurek amiibo, kterých se od listopadového uvedení na trh prodalo již cca 5.7 milionů kusů. Amiibo umožňuje přístup ke speciálnímu obsahu a prvkům v kompatibilních hrách jako jsou například Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS a nebo již brzy vydané Code Name S.T.E.A.M. Jednoduše přiložte amiibo figurku k NFC čtečce ve spodní obrazovce New Nintendo 3DS nebo New Nintendo 3DS XL a užijte si speciální herní obsah, bonusové předměty, úpravy postaviček a mnoho dalších možností.

 ‘‘Jsme velmi rádi, že můžeme přinést New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL po jejich úspěšném říjnovém vydání v Japonsku i do Evropy“, řekl Satoru Shibata, Prezident Nintendo of Europe. ‘‘Věříme, že oba systémy úplně změní zážitek, jaký mají hráči na kapesních konzolích. Ať už se hráči rozhodnou pro lehké, kompaktní a přizpůsobitelné New Nintendo 3DS nebo budou preferovat větší obrazovku na New Nintendo 3DS XL, oba systémy jim poskytnou širokou škálu nových vlastností, které si užijí jak současní uživatelé tak i ti, kteří si teprve plánují svou první kapesní konzoli Nintendo pořídit‘‘.

New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL vychází 13. února 2015 v celé Evropě. Kromě samotných konzolí bude Nintendo of Europe vydávat také dva limitované balíčky: New Nintendo 3DS XL Majora’s Mask Edition bude zahrnovat již předinstalovanou verzi hry The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D a New Nintendo 3DS XL v designu inspirovaném hrou. New Nintendo 3DS XL Monster Hunter 4 Ultimate Edition zahrnuje předinstalovanou verzi hry Monster Hunter 4 Ultimate a New Nintendo 3DS XL s ikonickým znakem ze hry na krytu konzole.

 

Pro další informace sledujte:

Nintendo web CZ http://www.mojenintendo.cz

Nintendo Facebook CZ https://www.facebook.com/NintendoclubCZ

 

Poznámky:
* Prodejní čísla do ledna 2015, zdroj: Nintendo
**The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D je předisntalována na 4 GB microSDHC kartě jako součást tohoto bundlu.
***Monster Hunter 4 Ultimate je přeinstalovaný na 4 GB microSDHC kartě jako součást tohoto bundlu.

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.