Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 1. 2015, 3DS, Nintendo, Novinky, Wii, Wii U
 

Během včerejší Nintendo Direct prezentace oznámilo Nintendo, že nové přenosné herní konzole New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL dorazí na pulty našich obchodů již 13. února tohoto roku. V tento den si také již bude možné zakoupit hry The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D a Monster Hunter 4 Ultimate, které vycházejí na herní systémy Nintendo 3DS a 2DS.

New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL představí řadu nových vylepšení designu, která vám zprostředkují ještě příjemnější a více strhující herní zážitky. New Nintendo 3DS má displej 1.2 x větší než Nintendo 3DS zatímco jak New Nintendo 3DS, tak New Nintendo 3DS XL disponují širším rozsahem ovládacích prvků díky přidané analogové páčce C Stisk, zadním tlačítkům ZL/ZR, super-stabilnímu 3D (díky nové face-tracking technologii) a vestavěnou funkcí NFC, která umožňuje komunikaci s amiibo figurkami. New Nintendo 3DS XL bude dostupné v barvách metalická černá nebo metalická modrá a New Nintendo 3DS bude dostupné v černé a nebo bílé variantě s možností dokoupení široké škály krytů – 12 z nich bude dostupných k datu vydání konzole a další se k nim v budoucnu přidají.

Dva nové bundly New Nintendo 3DS XL budou dostupné také od 13. února. New Nintendo 3DS XL Majora’s Mask Edition bude zahrnovat již předinstalovanou verzi hry The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D a New Nintendo 3DS XL. Podobně bude obsahovat New Nintendo 3DS XL Monster Hunter 4 Ultimate Edition předinstalovanou verzi hry Monster Hunter 4 Ultimate a New Nintendo 3DS XL s ikonickým znakem ze hry na krytu.

Co se týče dalších novinek v dnešním přehledu, Nintendo také odhalilo novou hru ze série Fire Emblem pro Nintendo 3DS, zbrusu novou akční hru z pohledu třetí osoby která přichází do Nintendo eShopu na Nintendo 3DS s názvem IronFall: Invasion, novou řadu amiibo figurek obsahující klasické postavy ze série Super Mario a mnoho dalších podrobností o připravovaných Wii U a Nintendo 3DS titulech, včetně Code Name: S.T.E.A.M., Splatoon a Mario Party 10.

Pro zobrazení Nintendo Direct videa v plném rozsahu, navštivte http://nintendo.co.uk/nintendodirect.

Nintendo 3DS

·        New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL: Kromě rozšířených možností ovládání, super-stabilní 3D technologie a vestavěných NFC funkcí se mohou New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL pochlubit také výkonnějším procesorem, který umožní rychlejší stahování a používání Miiverse, hladší přechody při přepínání mezi programy a hrami. New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL vychází 13. února.

·        The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D: Remake oblíbeného titulu z Nintenda 64 pro kapesní konzole vychází také 13. února na Nintendo 3DS a 2DS. Ve stejný den vychází i bundle New Nintendo 3DS XL Majora’s Mask Edition, který obsahuje New Nintendo 3DS XL v designu Majora’s Mask a hru samotnou. Hráči, prožívající toto podivné temné dobrodružství na New Nintendo 3DS nebo New Nintendo 3DS XL si mohou užít super-stabilní 3D a vylepšené ovládání kamery pomocí C Stick.

·        New Fire Emblem: Nová hra ze série Fire Emblem přichází na systémy Nintendo 3DS a 2DS. Toto dobrodružství, které vyvíjí stejný tým jako Fire Emblem: Awakening, přináší nové, nikdy neviděné výzvy a nutí hráče dělat rozhodnutí ovlivňující herní svět v nových směrech. Další informace o termínu vydání budou zveřejněny v budoucnu.

·        Monster Hunter 4 Ultimate: V rámci prozkoumávání světa Monster Hunter 4 Ultimate se hráči spolu až se třemi přáteli v rámci lokální sítě, či poprvé na Nintendu 3DS po Internetu prostřednictvím sítě WiFi, utkají tváří v tvář s mnoha divokými nestvůrami. Počínaje dneškem bude k dispozici exkluzivní demo se třemi různými questy a lokální i online multiplayer bude zpřístupněn vybraným Monster Hunter fanouškům prostřednictvím emailu, společně se třemi dalšími kódy pro Nintendo eShop, které mohou sdílet s přáteli. Speciální edice New Nintendo 3DS XL, která obsahuje speciálně navrženou konzoli a hru Monster Hunter Ultimate 4** vyjde ve stejný den. Při hraní na New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL mohou hráči využít nových funkcí C Stick a super-stabilního 3D, které umožňuje lepší herní zážitek, a také je čekají dva sety vyměnitelných krytů inspirovaných hrou, které budou dostupné samostatně pro majitele New Nintendo 3DS od 13. února.

·        Super Smash Bros. for Nintendo 3DS amiibo Compatibility: Nový update systému, který vyjde v únoru, umožní podporu amiibo na Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS při používání Super Smash Bros. série figurek amiibo nové technologie NFC vestavěné v systémech New Nintendo 3DS. Dříve oznámený Nintendo 3DS NFC Reader/Writer pro podporu amiibo na Nintendo 3DS bude k dispozici v budoucnu.

·        Xenoblade Chronicles 3D: Remake oblíbeného Xenoblade Chronicles pro Wii výjde 2. dubna exkluzivně pro systémy New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL. Nová verze nabízí 3D zobrazení a umožňuje hráčům prohlížení map a postav na spodním displeji. Dalším novým přídavkem do hry je bonusový mód, který umožní hráčům zobrazit 3D modely postav a poslechnout si skladby ze soundtracku hry.

·        IronFall: Invasion: Hra IronFall: Invasion, vyvynuta malým tříčlenným týmem nezávislých vývojářů pro Nintendo 3DS a 2DS, nabízí rychlou střílecí akci, která je jako stvořená pro využití C Stick na New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL. Tento nový titul od VD-Dev,  s lokálním a online multiplayerem pro 6 hráčů, speciální single player kampaní a 60fps hratelností, vychází v únoru na Nintendo eShop pro Nintendo 3DS.

·        Puzzle & Dragons Z + Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition: Super Mario Bros. Edition: založena na populární hře Puzzle & Dragons - logické hře s RPG a strategickými prvky, která již dříve vyšla v Japonsku - Puzzle & Dragons Z a Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition vyjdou v květnu ve společném balíčku pro Nintendo 3DS a 2DS. Puzzle & Dragons: Super Mario Bros. Edition obsahuje postavy a světy ze série Super Mario Bros.

·        Code Name: S.T.E.A.M.: 15. května sestaví Abraham Lincoln tým talentovaných agentů, kteří mají odrazit mimozemskou invazi. Code Name: S.T.E.A.M. bude podporovat figurky amiibo. Hráči mohou využít amiibo figurky Marth, Ike, Robin a Lucina ze hry Fire Emblem jako hratelné postavy a vyzkoušet jejich zbraně z Fire Emblem proti mimozemšťanům.

·        Pokémon Shuffle: Ve hře Pokémon Shuffle, která vychází v ůnoru na Nintendo eShop pro Nintendo 3DS, budou hráči muset skládat kombinace tří a více Pokémonů aby je odstranili z obrazovky a dokončili úroveň. Tuto hru si mohou hráči zadarmo stáhnout a zahrát na Nintendo eShopu, kde si mohou také zakoupit herní předměty.

·        ACE COMBAT ASSAULT HORIZON LEGACY +: Počínaje únorem 2015 si budete moci na Nintendo 3DS a 2DS vyzkoušet roli legendárního pilota Phoenixe a řídit bojové letouny, založené na reálných vojenských strojích. Hra je kompatibilní s ovládacími prvky C Stick a ZR/ZL tlačítky na New Nintendo 3DS systémech, které dokážou poskytnout úplnou kontrolu nad letounem, a navíc podporuje figurky amiibo, jež odemknou speciální letadla stylizovaná podle postav jako Link, Bowser nebo Fox.

·        Nintendo Anime Channel: 13. února bude spuštěna nová služba, umožňující streamování anime seriálů na vyžádání, jako například Pokémon, Kirby a Inazuma Eleven, přičemž nové díly a seriály budou pravidelně doplňovány. Přístup ke službě lze získat jednoduše stažením bezplatné aplikace z Nintendo eShop.

Wii U

·        Splatoon: Hráči začínají tuto barevnou střílečku na “náměstí”, které je propojené k různým herním módům hry a také garantuje přístup do nákupního centra. Zde si mohou hráči přizpůsobit své zbraně a obleky. Splatoon vychází exkluzivně pro Wii U v květnu 2015

·        Mario Party 10: Nový “amiibo Party mód” přináší kompatibilitu s amiibo figurkami do klasické herní párty série. Tyto vybrané amiibo figurky ze Super Smash Bros. Collection i Super Mario Collection budou fungovat ve hře: Mario, Luigi, Peach, Toad, Yoshi, Bowser, Rosalina, Donkey Kong a Wario. Mario Party 10 vychází pro Wii U 20. března. K dostání bude také limitovaný počet bundlů obsahujících Mario amiibo ze Super Mario Collection a hru.

·        Captain Toad: Treasure Tracker: nový update, který dorazí 20. března přidá podporu amiibo do této okouzlující hry na Wii U. Hráči, kteří „přiloží“ Toad amiibo -  jež vychází ve stejný den - na gamepad, se mohou těšit na nový mód "hra na schovávanou", kde jsou Toadové poschovávaní po různých úrovních.

·        Xenoblade Chronicles X: Nová hra na Wii U je open-world RPG, která umožňuje hráčům souvisle prozkoumat obrovský svět. Xenoblade Chronicles X je plánováno pro trh v roce 2015.

·        Project Treasure (working title): Jedná se o novou hru výhradně určenou pro Wii U, jejíž teaser video bylo odhaleno v dnešním Nintendo Directu Katsuhiro Haradou z Bandai Namco Games. Hra bude volně ke stažení a okamžitému hraní, ale vyžaduje on-line připojení čtyř hráčů, kteří mají spolupracovat na dokončení rozmanitých částí hry, procházet různými nástrahami, ničit nepřátele a ukořistit poklad.

·        Wii Games Coming to Wii U as download software: Ode dneška budou hráči moci stáhnout Wii hry přímo do svého Wii U HOME Menu přes Nintendo eShopu pro Wii U - bez nutnosti přístupu Wii Mode. První hra, která je již k dispozici je Super Mario Galaxy 2. Budoucí lineup Wii her přicházející do Nintendo eShopu pro Wii U obsahuje Donkey Kong Country Returns (22. leden) a Metroid Prime Trilogy (29. leden). Další připravované tituly jsou Kirby Adventure Wii, Pandora’s Tower, Sin & Punishment: Successor of the Skies a Punch-Out!! Wii U Gamepad lze použít k ovládání mnoha her na Wii, které byly kompatibilní s Wii Classic Controller.

amiibo

·        Super Mario Collection amiibo: Řada amiibo inspirovaná postavami ze série Super Mario bude uvedena na trh 20. března. Lineup zahrnuje nové modely Maria, Luigiho, Peach, Yoshiho a Bowsera, stejně jako představení Toada. Stejné amiibo figurky ze Super Smash Bros série a Super Mario série, jako jsou Mario, Luigi, Peach, Yoshi a Bowser, budou mít stejnou funkčnost ve všech kompatibilních hrách, takže hráči si mohou vybrat, který design se jim líbí nejvíce!

·        Nové amiibo figurky: Robin, Lucina, Charizard, PAC-MAN, Wario a další amiibo postavy jsou všechny kompatibilní se Super Smash Bros pro Wii U a - jakmile budou k dispozici funkce amiibo v únoru – tak budou kompatibilní i na Super Smash Bros pro Nintendo 3DS, které zahájí 24. dubna.

Nintendo eShop on Nintendo 3DS and Wii U

·        Mario vs. Donkey Kong: Tipping Stars: V tomto hybridu puzzle / plošinové hry hráči vedou Mini Mario hračky k východu pomocí dotykového ovládání. Stejně jako u předchozích her v sérii mohou hráči vytvářet vlastní úrovně a sdílet je s ostatními hráči online. V této hře hráči mohou dát "tip" tvůrci těchto uživatelsky tvořených puzzle úrovní pomocí hvězd, které mohou být použity na nákup nových částí pro tvorbu dalších levelů. Mario vs. Donkey Kong: Tipping Stars bude k dispozici jako kód ke stažení v prodejnách, nebo přímo z Nintendo eShopu pro Wii U i Nintendo 3DS 20. března. Jako bonus obdrží hráči, kteří si zakoupí verzi Wii U zdarma ke stažení kód pro verzi pro Nintendo 3DS.

Pro další informace sledujte:

Nintendo Direct web http://nintendo.co.uk/nintendodirect

Nintendo UK on YouTube http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo web CZ http://www.mojenintendo.cz

Nintendo Facebook CZ https://www.facebook.com/NintendoclubCZ

 

-konec-

 

 

 

 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.