Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 11. 2012, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Startujeme v pátek 30.11. 2012 v prodejně Alza.cz  v Praze-Holešovicích. V rámci programu si vyzkoušíte nejnovější hry či můžete shlédnout trailery a zahrát si demoverze dalších připravovaných her na Wii U.  Pro všechny návštěvníky je připravena soutěž o herní konzoli Wii U, která bude výherci předána přímo na místě v 19:00 hodin. Hostem večera je herec Martin Dejdar, který bude během večera k dispozici aby poskytl rozhovor o Wii U. 

Samozřejmostí je, že si na místě budete moci Wii U koupit. Jako bonus dostanete po předložení daňového dokladu promotérovi tričko z limitované edice Wii U.  Tento dárek je určen i těm, kteří si v Alze Wii U předobjednali a přijdou si ho v den vydání vyzvednout.

V rámci akce se také koná StreetPass sraz pro všechny fanoušky Nintenda a turnaj v Coin Rush ze hry New Super Mario Bros. 2. Pro účast v turnaji nemusíte mít vlastní Nintendo 3DS.

A pokud nemůžete přijít již v pátek, nevěšte hlavu. Wii U a nové hry budou k vyzkoušení po celý víkend 1.-2.12. ve speciálním vyhřívaném Wii U stanu přímo na Náměstí Republiky před Palladiem, kde pro změnu v rámci programu soutěžíme o Nintendo 3DS XL.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.