Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 10. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Nabídka přenosných herních konzolí od Nintenda se 12. října v Evropě rozrostla o Nintendo 2DS. To je nově k dostání na pultech obchodů ve dvou barevných kombinacích – černomodré a červenobílé. Na této konzoli si můžete zahrát všechny hry pro Nintendo 3DS i hry pro Nintendo DS ve 2D. Do výběru tak přibyla další konzole zajímavá svou cenou i širokou škálou her.
Nintendo 2DS si zachovává většinu funkcí  Nintenda 3DS včetně stejně intuitivního ovládání. Je také zpětně kompatibilní, což znamená, že si na něm zahrajete celou knihovnu her pro Nintendo DS. Nintendo 2DS nabízí také stejné možnosti bezdrátového připojení jako Nintendo 3DS – přístup na Nintendo eShop pro stahování online dostupné zábavy, online multiplayeru, funkcí StreetPass a SpotPass. Nechybí ani paměťová karta (4GB SDHC). 
Nintendo 2DS přichází na trh spolu s očekávanými novinkami - Pokémon X a Pokémon Y, dalšími tituly ze série světově proslulých Pokémonů. 22. listopadu pak nabídne taé další vysoce očekávanou novinku -  The Legend of Zelda: A Link Between Worlds.
Více informací v českém jazyce navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.