Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 9. 2016, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy, Wii U
 

Válečky jsou připraveny a fanoušci hry Splatoon po celé Evropě se připravují na první ESL Go4Splatoon tournament, který odstartuje již tuto neděli v 16:00 středoevropského času. Za organizace ESL, největší světové společnosti zabývající se e-sportem, tato šestiměsíční šňůra turnajů vyvrcholí grand finálem příští rok, kde budou vítězné týmy jednotlivých měsíců soupeřit o výhru v podobě příštího herního systému společnosti Nintendo, tajemného NX.

První týdenní pohár se odehraje již tuto neděli odpoledne, přičemž hráči vítězného týmu získají kus oficiálního Splatoon oblečení, který bude podepsán členy vývojářského týmu této hry. Nejlepší týmy z každého týdenního turnaje dále získají Go4Splatoon ranking body a každý měsíc se osm týmů s nejvyšším počtem bodů kvalifikuje do měsíčního finále, které bude probíhat následující měsíc.

Jak bude tato barvitá turnajová sezóna pokračovat, sázky budou stále vyšší, protože vítězný tým každého měsíčního turnaje postoupí do grand finále, které se uskuteční v roce 2017. Z tohoto ultimátního střetu vzejde nejlepší evropský Splatoon tým a každý jeho člen si domů odnese herní zařízení NX.

Týmy připravené otestovat své schopnosti se mohou do prvního turnaje zapsat na webových stránkách ESL Go4Splatoon, kde najdou také další detaily o turnajích, stejně jako o jejich kompletních pravidlech a regulacích.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.