Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

23. 3. 2017, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Po šesti měsících střetů na té nejvyšší úrovní, mezi některými z nejlepších evropských Splatoon týmů, se konečně blíží velké finále! Již 1. dubna od 14:00 středoevropského letního času tedy v Paříži vypukne ESL Go4Splatoon Europe Grand Final bitva o titul šampiónů. Členové vítězného týmu navíc nezískají pouze všechnu slávu, ale také vyhrají historicky nejrychleji prodávanou konzoli společnosti Nintendo v Evropě, novinku Nintendo Switch!

Fanoušci e-sportu mohou celý turnaj sledovat živě online na Nintendo of Europe Twitch kanálu. Bitvu o krále Inklingů spolu 1. dubna od 14:00 středoevropského letního času svedou týmy:

·                       Extermination (Německo) – Dostali se do finále ve čtyřech ze šesti měsíčních pohárů.

·                       BYE (kombinovaný tým) – Přerušili rekordní tažení týmu Extermination a vyhráli říjnový pohár.

·                       Rising Moon (Francie) – Jediný tým, který dokázal vyhrát dva měsíční ESL poháry.

·                       Crème Fresh (Francie) – Vítězové Gamescom 2016 Splatoon Showdownu.

 

Před začátkem samotného grand finále navíc dostanou diváci možnost podívat se na chystaný Splatoon 2 v rámci speciálního ukázkového zápasu prezentujícího některé nové soutěžní taktiky a techniky čekající na všechny Inklingy již letos v létě.

Sledujte zápolení těch nejlepších Splatoon týmů již 1. dubna ve 14:00 středoevropského letního času, kdy proběhne grand finále ESL Go4Splatoon Europe. Fanoušci esportu mohou celý turnaj sledovat živě online na Nintendo of Europe Twitch kanálu.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.