Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

2. 11. 2012, Electronic Arts, Novinka, PC
 

Základním prvkem Need for Speed Most Wanted je hraní v rámci herní sociální sítě, kde přátelé soutěží o titul nejhledanějšího silničního piráta. Sociální síť v Need for Speed Most Wanted nese název Autolog 2 a představuje inovativní onlinovou technologii s funkcí automatického sledování a porovnávání všeho, čeho hráč v závodech proti přátelům dosáhne – od počtu získaných Speed Points až po nejrychlejší časy. Autolog 2 rovněž generuje hráči na míru šitá doporučení, co dalšího ve hře podniknout. Doporučení jsou kompletně integrována do otevřeného herního světa a skvělým způsobem podporují vzájemnou rivalitu a soutěživost. Objeví-li se nová výzva, pak je tu i někdo, koho lze překonat. Jak zjistíte, který z vašich kamarádů nejdále proskočil billboardem u silnice? Autolog 2 vám to zjistí a k rekordu přidá i obličej aktuálního držitele. Díky propracovaným a sofistikovaným možnostem Autologu 2 je komunikace mezi přáteli ve hře na dosud nevídané úrovni. Ještě nikdy nebylo snazší nechat v otevřeném světě velmi výraznou stopu a vítězství nechutnalo tak sladce.

Need for Speed Most Wanted z dílny úspěšného studia Criterion Games je především nepřetržitou závodní multiplayerovou akcí bez obtěžujících nabídek a soutěžních lobby – je to čistá soutěž. Hráči dostanou na výběr nepřeberné množství různých závodů a akcí, kde za účast mohou neustále získávat body a odměny. Musí si vybojovat nejlepší pozici na startu, nebo provést riskantní manévr k vyšachování soupeřů před cílem. A navíc, díky zcela nové technologii CloudCompete, mohou hrát, i když právě nejsou u konzole. Cloudový systém bodování je schopen sledovat aktuální stav Speed Points a herních úspěchů hráče napříč několika platformami na rozhraní webu http://www.needforspeed.com. Vůbec poprvé tak lze také sbírat body v pohodlí domova na konzoli a mimo něj přidávat další na přenosných zařízeních se systémy iOS a Android či přenosné konzoli PlayStation® Vita.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.