Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

25. 5. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Všichni začínající umělci a fanoušci Disney příběhů by teď měli zpozornět! Ve hře Disney Art Academy, která vychází exkluzivně pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS již 15. července, totiž budou moct využít široké palety nástrojů k tomu, aby se naučili kreslit více jak 80 Disney a Pixar postaviček ve 2D formátu. Nastavením svého vlastního tempa skrze řadu jednoduchých učebních lekcí tak postavy jako je Mickey Mouse, Nemo, Elsa, Buzz Lightyear a Simba postupně ožijí na obrazovkách jejich kapesních konzolí.

Ve hře Disney Art Academy je možné kreslit postavičky z Disney a Pixar filmů mnoha rozličnými způsoby. Za pomoci devíti nástrojů jako jsou pastelky, štětce či zvýrazňovače v sobě hráči mohou probudit svého vnitřního umělce při účasti na lekcích inspirovaných grafickým uměním mistrů od Disneyho. Každá lekce provede hráče kresbou jedné postavy krůček po krůčku. Co začíná jako série linek a tvarů se tak postupně změní ve známé postavy za pomoci nově objevených uměleckých schopností hráče! No a pokud bude třeba pauza, lekci je vždycky možné uložit a pokračovat v ní později.

Svým výtvorům budou moct hráči dokonce přidat nějaký ten extra šmrnc za pomoci magického štětce, který se v sérii Art Academy objeví vůbec poprvé. S tímto nástrojem je možné obrázkům přidat trochu Disneyho magie za pomoci prvků, jako jsou hvězdy, bubliny a třpytky, přičemž vše bude snadno dostupné na dotykové obrazovce zařízení z rodiny Nintendo 3DS.

Jak se budou schopnosti hráčů postupně zlepšovat a pod jejich tahy budou vznikat další a další Disney a Pixar postavičky, možná zatouží po tom sdílet své výtvory s ostatními. Toho může být snadno docíleno přímo ze hry pomoci napojení na internet a sdílení skrze Miiverse nebo sociální sítě díky službě Nintendo 3DS Image Share.

Hotová díla je taktéž možné ukládat na SD kartě zařízeních z rodiny Nintendo 3DS a následně je nahrávat na počítač a vytisknout. Rodiče po celé Evropě tak budou moct snadno vystavit nejlepší práce svých dětí.

Hráči toužící pustit se do vlastních kreseb mimo vymezené lekce se pak mohou pustit do Free Paint módu, který je nechá kreslit kteroukoliv postavičku jakýmkoliv způsobem, který si zrovna zamanou. V tomto módu tak mohou všichni uplatnit své nově nabyté schopnosti a začít malovat na čisté plátno nebo si vybrat jeden z více jak osmdesáti Disney obrázků jako předlohu. Všechny hotové práce je pak možné kdykoliv si prohlédnout v Clubhouse nacházejícím se přímo ve hře, kde je taktéž možné vystavit si své nejoblíbenější výtvory.

Naučte se kreslit více jak 80 Disney postaviček a nechte pracovat svou kreativitu již 15. července tohoto roku, kdy hra Disney Art Academy pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS dorazí do všech dobrých evropských herních obchodů!



E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.