Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 9. 2012, Kamerové systémy, Tiskové zprávy, Výpočetní technika, Zmodo
 

UMAX uvádí na český trh novou značku Zmodo specializující se zejména na kamerové systémy. Produkty digitální domácnosti jakou jsou NAS servery, multimediální přehrávače, vizualizéry a Android tablety tak od poloviny září doplní čtveřice startovacích kitů určených pro sledování i záznam. Všechny kamerové systémy v nabídce přitom budou mít kompletně lokalizované české webové a OSD rozhraní. Správa sledovacího systému je možná jak v lokální síti, tak pomocí dálkového ovladače a monitoru nebo odkudkoliv po internetu z PC nebo mobilních zařízeni (Android, Apple).

První z nově uvedených kitů Zmodo DVR Kit-4CH Recorder+4xCMOS IR Camera je určený zejména pro méně náročné uživatele a menší prostory, kteří hledají cenově dostupné řešení. Kit obsahuje kromě kamerového systému čtveřici základních CMOS kamer, jejich počet není možné rozšířit. Stejně jako u všech ostatních je menu rekordéru stejně jako webové rozhraní lokalizováno do českého jazyka.

Naopak Zmodo DVR Kit-8CH Recorder+4xCCD IR Camera obsahuje již čtveřici CCD kamer, jejich počet je možno rozšířit až na osm. Je tak již vhodný i pro sledování větších nebo vyššího počtu prostor a výborně se tak hodí pro sledování větších prostor jako například skladů, více místností nebo venkovních prostor – všechny Zmodo CMOS i CCD kamery jsou voděodolné a vybavené IR nočním viděním schopným snímat až do vzdálenosti 25 metrů.

Kit Zmodo DVR Kit-8CH Recorder+8xCMOS zase reflektuje potřeby uživatelů, kteří vyžadují vyšší počet kamer, ale netrvají na dražších CCD kamerách a možnosti dalšího rozšíření. Softwarově však nejsou nijak ochuzeni, jelikož všechny nyní uváděné kamerové systémy Zmodo jsou uváděny s totožným firmwarem.

V nabídce však naleznete i doposud nejvýše mířený kamerový systém Zmodo DVR Kit-16CH Recorder+8xCCD určený pro až 16 CCTV kamer. Osm CCD kamer je již v balení a další si je možno samostatně přikoupit.

Mezi volitelným příslušenstvím přitom není jen Sony CCD kamera 430TVL typu bullet určená primárně k připevnění na zeď, ale také stejný typ kamery typu dome určený pro připevnění na strop. Dále bude možno dokoupit také datové a napájecí kabely o délce 15 nebo 30 metrů a napájecí adaptéry.

Doporučené ceny kamerových kitů Zmodo jsou následující:
Zmodo DVR Kit-4CH Recorder+4xCMOS IR Camera        4.990 Kč s DPH
Zmodo DVR Kit-8CH Recorder+4xCCD IR Camera           7.990 Kč s DPH
Zmodo DVR Kit-8CH Recorder+8xCMOS IR Camera        8.990 Kč s DPH
Zmodo DVR Kit-16CH Recorder+8xCCD IR Camera        12.990 Kč s DPH

V balení každého kamerového kitu naleznete rekordér (bez pevného disku, možno instalovat pro záznam 3,5“ SATA HDD), daný počet CCTV kamer s napájecímia datovými kabely o délce 18 metrů, dálkové ovládání, počítačovou myš a instalační příručku. Všechny výše uvedené systémy jsou v nabídce také v setu s 2TB pevným diskem za příplatek 3.000 Kč s DPH, než je tomu u samostatných kitů.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.