Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

21. 3. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

V Japonsku již rozpoutal pořádnou bouři a teď se chystá na Evropu! Monster Hunter™ 3 Ultimate od studia Capcom®, akcí nabitý japonský fenomén pro Wii U™ i Nintendo 3DS™, přichází na evropský trh tento pátek jako samostatná hra či v limitované edici v bundlu s hardwarem. 
Limitovaná edice Wii U Monster Hunter 3 Ultimate Premium Pack nezahrnuje pouze černou konzoli Wii U s 32GB* paměti, ale i černý Wii U Pro Controller a kopii hry.  Limitovaná edice Nintendo 3DS XL Monster Hunter 3 Ultimate Limited Edition Pack přichází na trh v černé barvě s předinstalovanou hrou v konzoli. Nintendo 3DS XL Circle Pad Pro, který se může na lovu v Monster Hunter 3 Ultimate  hodit, přichází na trh také tento pátek 22. března. 
Užijte si fascinující lovecký zážitek s Monster Hunter 3 Ultimate, ať již na Wii U nebo Nintendu 3DS, se hrou, ve které uplatníte unikátní funkce obou konzolí. Objevte jedinečný a ohromující svět v HD grafice na konzoli Wii U nebo si užijte hru ve 3D na Nintendu 3DS.
Ať již se chcete vydat na expedici sami nebo se sejít s přáteli na hunting párty, můžete. Obě verze mají možnost multiplayeru až pro 4 hráče.  Zahrajte si online na vašem Wii U, zatímco můžete chatovat se členy vaší lovecké party pomocí vestavěného mikrofonu Wii U GamePadu, nebo v lokálním multiplayeru s Nintendy 3DS skrze lokální bezdrátové připojení. Další možnost na lokální multiplayer session  je bezdrátové připojení až 3 přenosných konzolí Nintendo 3DS k Wii U. Každý s hráčů musí hru vlastnit. 
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. Webovou stránku Monster Hunter Ultimate naleznete na http://www.nintendo.co.uk/monsterhunter3ultimate. 
* Celková paměť v systému (z níž 25 GB je volných)E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.