Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

25. 10. 2012, Electronic Arts, Novinka, PC
 

Inovativní koncepce multiplayeru Medal of Honor Warfighter umožňuje hráčům reprezentovat svou vlast a utkávat se s nejlepšími virtuálními vojáky z celého světa v onlinových soutěžích. Hra bude rovněž nový kooperativní multiplayer s názvem „Fireteams“, v němž dvojice hráčů získává za týmové výkony na bojišti výhody a odměny. Budou se moci pomyslně stát příslušníky speciálních jednotek a vyzkoušet si boj v rámci „Fireteams“ na osmi realistických mapách, jako je například „Sarajevo Stadium“ v Bosně, v rámci pěti různých variant, mezi nimiž nechybí adrenalinový „Hotspot“ či pekelně rychlý „Home Run“.

Medal of Honor™ Warfighter je videohra inspirovaná skutečnými událostmi současného světového boje proti terorismu. Její příběh je postaven na osobních zkušenostech příslušníků elitních jednotek Tier 1, a přináší tak neobvykle osobní a velmi detailní ztvárnění protiteroristického boje. Ať už půjde o záchranu rukojmí z rukou skupiny Abú Sajáfa na filipínském Basilanu, nebo útok na „pirátskou základnu“ milicí Al-Šabáb na somálském pobřeží, singleplayerová kampaň Medal of Honor Warfighter postaví hráče do role špičkového moderního vojáka, který plní extrémní mise, vzniklé rekonstrukcí reálných teroristických hrozeb a konfliktů. V multiplayeru si pak bude moci vyzkoušet styl a metody boje speciálních jednotek kategorie Tier 1 z celého světa.

Titul Medal of Honor Warfighter bude v Česku a na Slovensku uveden do prodeje 25. října 2012 ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360®, počítačový zábavní systém PlayStation®3 a PC. Hráči, kteří si předobjednají limitovanou edici Medal of Honor Warfighter získají bezplatně mapový balíček Medal of Honor Warfighter Zero Dark Thirty obsahující dvě nové multiplayerové mapy podle skutečných lokalit.* Balíček bude k dostání i samostatně od 17. prosince v souvislosti s filmovou premiérou stejnojmenného snímku Zero Dark Thirty.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.