Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 11. 2012, Electronic Arts, Novinka, PC
 

Více než 300 ocenění, přes 200 perfektních skóre, svět, který se rozrostl daleko za hranice videohry do oblasti komiksů, knih, oblečení, sběratelských předmětů či akčních figurek – to je Mass Effect, jedna z nejslavnějších videoherních sérií v historii. 

Současně s uvedení kompilace Mass Effect Trilogy studio BioWare zahájí 7. 11. 2012 první každoroční „N7 Day“, celosvětový svátek série Mass Effect. Další informace, oznámení o akcích ve hře a data konání živých událostí najdete na http://MassEffect.com.

Trilogie Mass Effect sleduje osudy velitele Sheparda od jeho začátků v armádě Aliance až do období, kdy dosáhne pověsti legendárního elitního vojáka, jenž se staví do čela války proti odvěkému mimozemskému nepříteli, Reaperům. Adrenalinová akce se ve hře snoubí s chytlavým interaktivním příběhem, kde vy rozhodujete o tom, jak se postupně vyvine. S týmem loajálních spolubojovníků po boku se každý hráč rozhoduje, jak zachrání galaxii, jaké k tomu zvolí zbraně a schopnosti a zda utuží, či přetne vztahy s jednotlivými postavami.

Kompilace Mass Effect Trilogy vyjde 8. 11. ve verzích pro Xbox 360® a PC a později také pro PlayStation®3. První díl trilogie Mass Effect vyjde ve verzi PlayStation 3 v rámci kompilace Mass Effect Trilogy vůbec poprvé a objeví se také jako samostatný titul na platformě PlayStation Network.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.