Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 10. 2015, Nintendo, Novinky, Tiskové zprávy, Wii U
 

Exklusivně pro konzoli Wii U se můžete už 20. listopadu těšit na nový Mario Tennis: Ultra Smash a s ním řadu zcela nových herních prvků v rámci série v čele s možnosti vytvořit tým s podporovanými amiibo figurkami. Podporované amiibo figurky, mezi které patří oblíbené postavičky jako je Mario, Luigi, princezna Peach, Bowser, Yoshi, Toad, Wario, Rosalina či Donkey Kong, se k vám mohou přidat jak v online dvouhrách, tak při utkáních se silnými počítačem ovládanými protivníky v offline Kockout Challenge módu. Stejně jako v případě hry Super Smash Bros. i zde platí, že čím více utkání vaše amiibo figurky odehrají, tím více zkušeností získají. Postupem času se z nich tedy stanou zcela jedineční a nesmírně schopní spoluhráči.

Na tenisových kurtech Mushroom Kingdom potkáte nejen staré známé jako je Luigi, Waluigi nebo Boo, ale také úplné nováčky jako je například Rosalina. Krom známých úderů se navíc dočkáte také nového Ultra Smash úderu, při kterém vaše postavička vyskotí vysoko do vzduchu a pošle tenisák na oponentovu stranu kurtu s devastujícím efektem. Zkušení tenisové taktici mohou zároveň získat výhodu využitím příležitostně se objevujících speciálních barevných zón pro aktivaci Chance Shotu. Stačí v nich zasáhnout míček tím správným způsobem a vyslat tak na soupeře super silný úder nebo naprosto zmást vašeho soupeře na druhé straně sítě.

Pro hru lze použít širokou kombinaci herních ovladačů zahrnující Wii U GamePad, Wii Remote, Wii U Pro Controller a Classic Controller Pro, díky čemuž se mohou až čtyři hráči v podporovaných módech bez problému sejít na jednom kurtu a užít si pořádné tenisové bitvy v pohodlí svého obýváku. Televize a Wii U GamePad navíc mohou ukazovat oba jinou stranu hřiště, takže už se vaši kamarádi nikdy nebudou moct vymlouvat na to, že stojí na špatné straně kurtu.

Celá řada herních módů pak nabízí řadu možností, jak si do syta užít tenisového řádění:

  • Knockout Challenge: Napínavé zápasy proti stále obtížnějším počítačem ovládaným protivníků v řežimu hry pro jednoho hráče. Pokud by ale byl některý protivník nad vaše síly, vždycky si můžete na pomoc zavolat některou z podporovaných amiibo figurek jako spoluhráče.

  • Mega Battle: Vaše postavička vyroste po požití Mega Mushroom vylepšení do gigantických rozměrů a získá tak mnohem větší sílu a dosah. Při boji dvou gigantických tenistů se pak může stát úplně cokoliv!

  • Classic Tennis: Pro tradičněji založené tenisty nabízí mód Classic Tennis dvě herní variace. Standard mód sice nabídne Chance Shoty i Jump Shoty, ale je v něm zakázán doping v podobě Mega Mushroomu. Simple mód pak neobsahuje žádné Chance Shoty ani vylepšení a je tedy tím pravým testem vaší tenisové zdatnosti.

  • Online multiplayer: Postavte se nejrůznějším protihráčům ze všech koutů světa v hodnocených zápasech, a to jak v rámci módu Mega Battle tak v Classic Tennis módech, no a nebo popadněte raketu a skočte do akce v odpočinkových utkáních. Na online kurty zároveň mohou nastoupit jak dva hráči na jedné konzoli, tak jeden hráč se svou věrnou amiibo figurkou po boku, a dobít světové žebříčky tenisové dvouhry.

Ukažte kdo je u vás doma nejlepší tenista, vytrénujte ze svých amiibo figurek schopné partnery do dvouhry a soupeřte s ostatními hráči v rámci online multiplayeru ve hře Mario Tennis: Ultra Smash, která na evropské kurty dorazí už 20. listopadu. Ve stejný den zároveň budou v herních obchodech k sehnání také dva nové Wii Remote Plus controllery v Toad a Bowser stylu. No a pokud už se nemůžete dočkat, tak na YouTube kanálu společnosti Nintendo vás čeká malá ochutnávka v podobě základního přehledu toho, co Mario Tennis: Ultra Smash vlastně dovede.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.