Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 4. 2014, Nintendo, Novinka, Tiskové zprávy, Wii U
 

Nintendo dnes odhalilo nové informace o hře Mario Kart 8, která vychází 30. května výhradně pro Wii U. Mario Kart 8 poprvé přináší originální design tratí v HD zobrazení a novou antigravitační funkci umožňující hráčům závodit vzhůru nohama nebo jezdit po stěnách. Závodníci se mohou  těšit na řadu oblíbených funkcí, on-line závody až pro 12 hráčů*, lokální multiplayer až pro 4 hráče a dále na závěsné kluzáky, podvodní závody i jízdu na motocyklech.

Mezi nové funkce patří :

Spin Turbo: Při jízdě vzhůru nohama nebo po stěnách, mohou hráči narážet do ostatních závodníků a dalších překážek pro získání zrychlení (speed boost). Spin Turbo zásadně mění způsob soutěžení a dělá antigravitační závody více vzrušujícími.

Návrat postaviček: V Mario Kart 8 mohou hráči závodit se staronovými postavičkami jako např.: Metal Mariem, Lakitem a Shy Guyem . Odhalení těchto postav je doprovázeno celou skupinou již dříve přislíbených oblíbených postav. Poprvé lze v sérii Mario Kart hrát také za všech sedm Bowserových přisluhovačů.

Nové předměty: Hned dva nové předměty ovlivňují boje v Mario Kart 8. Jako první se představí Piranha Plant, která se přiváže k přední části motokáry hráče a zahryzává se do ostatních postav, banánových slupek na hřišti nebo dokonce do krunýřů vyhozených jinými hráči. Pokaždé, když se Piranha Plant vrhne vpřed k zakousnutí, hráč obdrží krátké zvýšení rychlosti. Druhý nový předmět je Boomerang Flower. Po získání tohoto předmětu, lze po ostatních závodnících házet bumerang k jejich omráčení. Jeho zakřivení umožňuje hráčům zasáhnout více protivníků jedním hodem. Bumerang může být hozen třikrát - dopředu nebo dozadu.

Nové tratě: Do Mario Kart 8 se vrací upravené oblíbené tratě, jako Moo Moo Meadows z Mario Kart Wii, Toad‘s Turnpike z Mario Kart 64, Donut Plains ze Super Mario Kart a další... Přepracována byla grafika i rozložení těchto tratí do nového kabátu. Například trať Toad’s Turnpike nyní umožňuje hráčům jízdu po některých stěnách v antigravitačním režimu. Hra bude obsahovat 16 nových drah a 16 upravených klasických tratí.

Nahrávky z živé hudby: Poprvé v sérii Mario Kart, doprovází vybrané tratě v Mario Kart 8 záznamy z živých vystoupení.

Ovládací systém: Mario Kart 8 bude podporovat celou řadu ovládacích režimů: Wii U gamepadu, Wii U Pro Controlleru, Wii Wheelu a Wii Remotu i Nunchuku. Hra může být také hrána v off tv-režimu, tedy bez televizoru pouze pomocí Wii U Gamepadu.

Mario Kart 8 vychází již 30. května a nabízí fanouškům softwarový bundle Mario Kart 8 Limited Edition, který je dodáván se sběratelským kouskem Spiny Shell a fyzickou kopií hry. Softwarový bundle Mario Kart 8 Limited Edition je k dispozici v předprodeji do vyprodání zásob.

Nový trailer ke hře Mario Kart 8 s výběrem nových (a upravených klasických) tratí si můžete prohlédnout zde.

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku.

* Podmínkou je dostupnost internetového připojení.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.