Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 5. 2014, Nintendo, Novinka, Wii U
 

ConQuest entertainment, výhradní distributor Nintenda pro Českou republiku, vám s potěžením oznamuje, že akce “Mario Kart 8 plus bonusová hra zdarma” bude dostupná i českým zákazníkům.

 

19. května 2014 – V případě nákupu hry Mario Kart 8 (ať už v kamenném obchodě či přes Nintendo eShop), máte možnost zaregistrovat přiložený Nintendo PIN code** ze zakoupené hry a získat tak další z vybraných Wii U titulů* zdarma. Registraci je nutné provést na stránce www.mojenintendo.cz v období od 30. května 2014 (od 10 hodin) do 31. července 2014 (do 23:59 hodin). Váš kód na stažení vybrané bonusové hry obdržíte nejpozději do 31. srpna 2014 (do 23:59 hodin). Tato nabídka se týká i zakoupené verze hry Mario Kart 8 Limited Edition balení a také Mario Kart 8 Premium Pack – Special Edition, speciálního balení, které obsahuje hru Mario Kart 8 i konzoli Wii U.

 

Více detailů o této propagační akci bude brzy následovat. Nezapomeňte  tedy sledovat naše webové stránky www.mojenintendo.cz, kde vás budeme dále informovat.

 

Mario Kart 8 dorazí na Wii U již 30. května, a bude svou anti-gravitační jízdou přivádět hráče k šílenství. Můžete si zahrát vzrušující on-line režim a nebo se učit správné jízdě díky shlédnutí jízd nejpopulárnějších světových závodníků ze hry přes Mario Kart TV. Sledované jízdy budete moci také komentovat. Pro více informací navštivte www.mojenintendo.cz.

 

* 10 Wii U her, ze kterých můžete vybírat v rámci akce “Mario Kart 8 plus bonusová hra zdarma” jsou:

  • Nintendo Land
  • New Super Mario Bros. U
  • Monster Hunter 3 Ultimate (Wii U version
  • GAME & WARIO
  • Pikmin 3
  • The Wonderful 101
  • The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
  • Sonic Lost World (Wii U version)
  • Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic Winter Games
  • Wii Party U

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Doplňující informace:

 

** Nintendo PIN code odkazuje na Club Nintendo PIN code dostupný v zakoupeném balení hry. Při zakoupení hry přes Nintendo eShop bude Nintendo PIN code poskytnut, jakmile bude nákup kompletní.  Pokud jste mladší 12 let, nemůžete si v rámci akce zažádat o stahovatelný kód ke hře hodnocené PEGI 12 a níže.

V závislosti na Wii U konzoli, kterou používáte, může být pro stažení hry z Nintendo eShopu požadováno přídavné paměťové zařízení. Dále zde platí pravidla The Nintendo Network Agreement a Privacy Policy. Pro on-line hraní je nutné širokopásmové připojení k internetu.

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.