Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

1. 2. 2013, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Nintendo právě ohlásilo, že očekávaná exkluzivní hra pro Wii U, LEGO City Undercover od TT Games, bude dostupná v limitované edici ve speciálním bundlu, který zahrnuje nejen hru, ale i figurku talentovaného poldy Chase McCaina, jehož schopnosti jsou nezbytné k záchraně města.
V LEGO City Undercover se Chase McCain snaží zastavit nebezpečného Rexe Furyho, který je odpovědný za nedávnou vlnu zločinu v LEGO City. Aby to dokázal, musí se dostat do podsvětí města, procházet rozsáhlá předměstí LEGO City a maskovat se do kostýmů, které mu nabízí různé schopnosti. Například pokud se oblékne jako havíř, může odpálit dynamit, zatímco v kostýmu lupiče má schopnost vypáčit dveře. Unikátní funkce ovladače Wii U GamePadu je v této hře především při snaze o dosažení Rexe Furyho. GamePad slouží jako prostředek pro komunikaci s ostatními, pro sledováni indicií a stop po kriminálnících nebo jako GPS navigace při jízdě městem.
LEGO City Undercover přichází na evropský trh 28. března exkluzivně pro Wii U v limitované edici s unikátní figurkou Chase McCaina. Sledujte nejnovější informace také pro nadcházející titul LEGO® City Undercover: The Chase Begins, který přijde na trh později v roce 2013 pro Nintendo 3DS™.
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. Webovou stránku LEGO City Undercover naleznete na http://www.nintendo.co.uk/legocityundercover. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.